Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy menjek ki cigizni?

Hogy menjek ki cigizni?

Figyelt kérdés
18 elmúltam, de még tanulok, kolis vagyok szóval így suliidőbe nincs gond, de most, hogy itthon vagyok kicsit nehezebb megoldani. Mert a szüleim nem tudják, hogy dohányzok és nem is szeretném, hogy tudjanak róla. Már alszanak és valahogy ki kéne mennem úgy, hogy véletlenül se keljenek fel. Hogy menjek ki?
2014. aug. 8. 22:41
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 26 éves fogorvos és egy 29 éves projekt koordinátor barátnőm, akik titkolják, hogy cigiznek... Szóval hagyjuk már ezt a hülye dumát, hogy gyerekes, mert titkolja...
2014. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Én tizenévesen azt csináltam, hogy kihajoltam az ablakon, és meggyújtottam egy füstölőt a szobámban, hogy elnyomja a szagot, sose buktam le. Mivel nem csaptam zajt, nem ébresztettem föl őket, reggelre meg már csak a füstölő illatát lehetett érezni.
2014. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Ezt én 5 évig csináltam, hogy nem dohányoztam otthon, próbáld meg te is, kis akaraterővel.
2014. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Pár évig trükkökkel bagóztam otthon, és biztos voltam benne, hogy az apám sosem tudta, hogy cigizek. Egyik nap úgy döntöttem,olyan 20 évesen, hogy ideje megtudnia az igazságot, ezért apám elé álltam, és elmondtam neki, hogy

- Apa! cigizek, remélem nem gond

- és mióta?

- hááátt egy ideje

- Szerencséd, hogy ezt mondtad, mert pontosan tudom, hogy 17 éves korod óta bagózol.

- akkor miért nem szóltál?

- mert vártam mikor leszel őszinte.


Na ennyit arról, hogy a szülők nem tudják. Egyébként elmondta, hogy nem a szobában lévő füstről jött rá, mert soha nem érezte, hogy a szobában cigiznék. Hanem rajtam érezte a bagószagot. Hiába fújtam be parfümmel magam, mindig megérezte, hogy cigizem. A hajam, a ruháim, a bőröm árasztotta a cigiszagot.

2014. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%
Ezt megcáfolnám, hogy nem lehet kijátszani a dohányzásról elvileg nem tudó szülőt. Apám rettenetesen szigorúan kezelte ezt a dohányzás dolgot. Amikor 16-17 évesen lebuktam, megvert, ki akart dobni a házból és megígérte, hogyha ez még egyszer előfordul, agyonver. (Igen, "kellemes" emlékeim vannak a vele való együttélésről). Még 3 évem volt hátra az érettségiig, mégis rendkívüli körültekintéssel és óvatossággal nem buktam le. Hogy honnan tudom ezt? Már bőven egyetemista voltam, mikor az akkori párommal épp nála vendégeskedtünk és úgy gondoltam, megérett az idő arra, hogy kimenjek és elszívjak egy cigit a teraszon, hisz már felnőtt ember vagyok, saját ösztöndíjjal. Úgy tajtékzott, mikor meglátta a bagót a kezemben 25 éves létemre, hogy ugyanúgy ordított velem, mintha 16 lennék még mindig. (apám alkalmi dohányos, ami azt jelenti, hogy egy doboz cigi nála 1 év)
2014. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!