Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarja, hogy menjek...

Miért nem akarja, hogy menjek hozzájuk? L/22

Figyelt kérdés
Már több mint 1 éve együtt vagyunk a barátommal és se a régi albérletükbe nem hívott, mert állítólag folyton oda járt a tulaj és ezért nem, ahol most laknak ott meg azért nem mert, hogy bunkók a szomszédok. . Már elegem van, hogy télen is kint a parkban fagyoskodtunk, mert nálunk se akarunk mindig lenni. Majd mondtam neki, hogy most már mondja el az igazat vagy vége, erre bevallotta, hogy azért nem hív mert még a víz sincs bekötve náluk. Igy, hogy már ezt tudom, igy se hajlandó elhívni. Egyszerűen már betelt a pohár, szerintem még van valami más is, nem hajlandó elmondani az igazi okot. Van így értelme egyáltalán ennek a kapcsolatnak?

2014. ápr. 8. 17:11
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy ide irtam, de talán itt kapok értelmes válaszokat is.
2014. ápr. 8. 17:12
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Nincs az a pasi akiert telen a parkban ulnek. Eleg gyanus nincs masik noje?
2014. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert már a kezemet is megakarta kérni, nagyon szeret érzem.
2014. ápr. 8. 17:20
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Puhatold ki, hogy hol lakik. Lehet, hogy együtt él egy nővel.
2014. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tudom hol laknak, az anyjával laknak ketten.
2014. ápr. 8. 17:22
 6/16 anonim ***** válasza:
36%

Mert nem szeretné, hogy zavard a feleségét, meg a gyerekeket.

Túl naiv vagy.

2014. ápr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Az nem jelent semmit hogy megkerte ha ennyire nem tudsz rola semmit.
2014. ápr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Belegondoltál mennyire kelletlen érzés egy férfinek/fiúnak, akinek elvileg az anyagi biztonság, család eltartása a feladata az, hogy hazavigye a barátnőjét és szembesítse vele a otthoni hátrányos helyzetét? Gondolj bele mit érezhet, és abba, hogy te milyen helyzetbe hozod, zsarolod. Én is voltam hasonló cipőben, mint a barátod. Szégyelltem az otthoni viszonyokat, és tudod, hogy ki előtt? Az előtt aki igazán számított, aki előtt próbáltam előnyös színben feltűnni. Akit csak 1-2 alkalomra tartottam az előtt sosem zavart mit lát. Ebből következtethetnél arra, hogy kiemeltem fontos vagy neki, érdekli mit gondolsz róla!


Lehet, hogy annyi van még, hogy áram sincs náluk, esetleg alkoholista az egyik családtagja, ezekről ő nem tehet! Ezek miatt kegyetlenség lenne szakítanod! De szerintem te nem is szereted, akkor fel sem merülne benned a szakítás gondolata. Ezt érzi ő is, hogy nem elég komoly a kapcsolat ahhoz, hogy felvállalja a hátterét az életének. Szerintem az erre a megoldás, hogy adsz neki időt és legyetek nálatok. Valamint rengeteget beszélgetni, megérteni és törődni vele. Megnyugtatni, hogy neked ez nem számít. Tényleg ne számítson! Hidd el én is a nulláról indultam, most már saját házam és rendezett anyagi helyzetem van. Bízz a barátodban, emiatt ne hagyd el, mert ki tud ebből törni, ha akar! Te pedig, ha szereted annyira akkor mutass megértést és beszélgessetek minél többet.

2014. ápr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is az volt az első gondolatom, hogy valaki más is van neki. Ugyanakkor az is lehet, hogy ennyire szégyelli az egészet, vagy folyton részeg valamelyik szülő, vagy ilyesmi. Törekedj olyan légkörre, ahol őszinte lehet veled, de ha hosszabb távon sem nyílik meg, lehet, hogy érdemes elgondolkodni, van-e értelme együtt maradni.
2014. ápr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
21 éves, évek óta ismerem, egy faluban lakunk, nincs neki senkije, nemhogy gyereke
2014. ápr. 8. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!