Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarja, hogy menjek...

Miért nem akarja, hogy menjek hozzájuk? L/22

Figyelt kérdés
Már több mint 1 éve együtt vagyunk a barátommal és se a régi albérletükbe nem hívott, mert állítólag folyton oda járt a tulaj és ezért nem, ahol most laknak ott meg azért nem mert, hogy bunkók a szomszédok. . Már elegem van, hogy télen is kint a parkban fagyoskodtunk, mert nálunk se akarunk mindig lenni. Majd mondtam neki, hogy most már mondja el az igazat vagy vége, erre bevallotta, hogy azért nem hív mert még a víz sincs bekötve náluk. Igy, hogy már ezt tudom, igy se hajlandó elhívni. Egyszerűen már betelt a pohár, szerintem még van valami más is, nem hajlandó elmondani az igazi okot. Van így értelme egyáltalán ennek a kapcsolatnak?

2014. ápr. 8. 17:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
23%

Hát attól, hogy akár meg is kérné a kezed... de nem tette. Sőt, még az se jelent semmit. Majd ha el is vett. :D Bár még akkor is megcsalhat.

Már nem azért, de ha víz se lenne bekötve, gyanítom észrevennéd a dolgot, mondjuk hogy nem mos gyakran, nem fürdik, stb.

Meg milyen albérlettÜKbe? Kivel lakik állítása szerint? Igazából ne lepődj meg túlzottan, ha kiderül, hogy családja van. :D

És nem, egy ilyen kapcsolatnak semmi értelme. Itt valami nagy vetítés van, te meg még be is kajálod. Ha a címet tudod, meglepetésként állíts be egyszer.

2014. ápr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hallottam, hogy az anyja iszik és látszik is rajta, bár ő ezt tagadja.
2014. ápr. 8. 17:29
 13/16 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem csak arról van szó, hogy szegénynek ez így nagoyn kellemetlen, és nem akarja, hogy lásd, hol és hogyan élnek. Mi is jóval szegényesebb körülmények közt élünk mint a barátom és én is nagyon szégyelltem előtte, de egy idő után sikerült ezt félretennem. Úgyhogy én nem gondolnék bele semmi mást. Szerintem ez bőven elég ok arra, hogy ne hívjon be. Tudom, hogy nem szólnál semmit, és megérted a helyzetet, de neki ez más.
2014. ápr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
63%
Valószínűleg fél, hogy hogyan viselkedne veled a részeg anyja, ezt ne ródd fel neki. Idővel rájön, hogy elfogadod - de ahhoz az kell, hogy tényleg elfogadd. Ne nyaggasd, légy megértő. El se tudod képzelni, milyen rémes egy alkoholistával élni.
2014. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
59%

MI az hogy tagadja??? Ennyiszer kellemetlen helyzetbe hoztad őt???? Ne tedd!!

Egyébként akkor ez az ok, ezt szégyelli.

2014. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
72%
Én ugyanebben a helyzetben voltam a barátommal, igaz én nem vártam ezzel egy évet. Sokáig nem hoztam szóba egyáltalán, aztán fél év után, leültünk és megbeszéltük, hogy miért nem vagyunk soha náluk. Elmondta, hogy szégyenli az anyagi körülményeket, meg hogy az apja sokszor iszik és olyankor agresszív is. Bennem is sok keserűség volt már addigra, nem értettem miért nem lehet ezt hamarabb elmondani, de beletörődtem. Utána elmentünk hozzájuk, illetve azóta is voltunk ott párszor. Beszélgessetek erről, mond el neki, hogy nem az anyagi helyzetét nézed, téged ez nem zavar, csak szeretnéd látni az otthonát. Még annyi, hogy az én páromnál nem is igazán rosszak a körülmények, csak elmondása szerint régen jobban éltek, és emiatt szégyenli. De náluk pl.: van víz, villany, gáz, több szoba, háztartási, elektronikai cikkek, autó... de lehet a te párodnál ezek sincsenek meg, és annál jobban szégyenli. Szerintem ne erőszakoskodj, hogy mindenáron át akarsz menni hozzá.Beszélgessetek róla,mond el neki, hogy neked fontos lenne, hogy lásd hol lakik és találkozz a családjával, de ha nem akar elvinni, akkor várj türelemmel. Ha együttmaradtok, előbb utóbb úgyse tudja elkerülni.
2014. ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!