Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Úgyérzem, hogy a barátom nem...

Úgyérzem, hogy a barátom nem akarja, hogy elmenjek hozzájuk. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Anyukámmal egy kis panellakásban lakunk, és hogyha találkozunk a barátommal mindig ő jön hozzánk. Amikor beteg voltam, akkor is meglátogathatott.

De mikor arra kerül sor, hogy én látogatnám meg őt, vagy én mennék el hozzájuk, mindig kitalál valamit, hogy az anyukája úgysem engedné meg, vagy valami kifogást, pedig ők egy rohadt nagy házban laknak, és nem hiszem, hogy útban lennék.

Továbbá azt is megfigyeltem, hogy a barátom testvérének a pasija akármikor elmehet hozzájuk, sőt. Nagyon sokszor ott is van náluk, és nem értem, hogy akkor én miért vagyok egy nem szővesen látott vendég. Eleinte nem érdekelt, de mostanában egyre feltűnőbb, és kicsit furcsa, hogy mi itt anyával a 2szobás lakásunkban nagyon szívesen lákjuk őt, én meg a mittudomén hányszobás házukban zavarnék. Nem értem, pedig már sokat gondolkoztam ezen, de nem tudom miért.


2013. aug. 16. 12:38
 1/3 anonim válasza:
Mióta vagytok együtt? Valamit szégyell! A nagy ház,nem feltétlen jelenti,h minden rendben is van!
2013. aug. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

7 hónap, és az anyukája szívesen lát, többször is meghívott.

Ellenben a nővére kb 3 hónapja van együtt a sráccal, és ő mar nagyon sokszor volt náluk, asszem aludt is már ott.

2013. aug. 18. 02:12
 3/3 anonim válasza:
Hát ez így tényleg érdekes. Ismered az anyukáját? Vagy hogyan hívott meg? Lehet,h a barátod nálatok jobban érzi magát,mint otthon. Amúgy meg beszéld meg vele! Mondd neki,h úgy érzed,nem akarja,h hozzájuk menj! Kérdezd meg,mi az oka!
2013. aug. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!