Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy menjek ki cigizni?

Hogy menjek ki cigizni?

Figyelt kérdés
18 elmúltam, de még tanulok, kolis vagyok szóval így suliidőbe nincs gond, de most, hogy itthon vagyok kicsit nehezebb megoldani. Mert a szüleim nem tudják, hogy dohányzok és nem is szeretném, hogy tudjanak róla. Már alszanak és valahogy ki kéne mennem úgy, hogy véletlenül se keljenek fel. Hogy menjek ki?
2014. aug. 8. 22:41
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
64%
Inkább olvasgass egy könyvet...
2014. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
29%

Szia sorstárs:) Nekem is ugyanez a problémám. Apám nem tudja, hogy cigizek, ezért itthon egyáltalán nem szoktam, csak amikor lefekszik aludni. Én úgy szoktam, hogy nem kapcsolok fel semmilyen villanyt, hanem a sötétben világítok mobillal. Nyitva hagyom az összes ajtót, hogyha mégis lejön, akkor valamelyik ajtón be tudjak menekülni és folyamatosan fülelek. Elég stresszes, de akkor se vagyok hajlandó lemondani az esti két szál cigimről.


Amúgy volt már olyan a napokban, hogy lejött és nagyon necces volt. kétszer fordult elő és mindkét alkalommal megmenekültem, de nagyon ideges voltam.

2014. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
kertes vagy panel?
2014. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Ja azt elfelejtettem, hogy kertes házban lakok:) Azért is parázok, mert ha kijön be tudom oltani meg mondhatom, hogy csak mondjuk telefonálni mentem, de lehet, hogy úgy egyből megérzi.

Napok óta nem gyújtottam rá pont emiatt, mert beteg voltam és nem mentem sehova. Bár a betegségemből adódólag hálistennek annyira nem is kívántam így kibírtam, de már nem

2014. aug. 8. 22:48
 5/45 anonim ***** válasza:
miért nem lehet leugrani inni valamit, valamelyik haver kölcsön kért egy cd-t... vagy hasonlót.
2014. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
egyszerre írtunk. akkor mond hogy àtugrassz valamelyik haverodhoz
2014. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Alszanak, tuti nem költöm fel őket, pont ezaz, hogy úgy kéne kiosonni, hogy ne keljenek fel. Az az igazság, hogy ilyenkor már sose indulok sehova. Ha bulizni megyek is hamarabb indulok
2014. aug. 8. 22:51
 8/45 anonim ***** válasza:
69%
Állj az ablakba és kész, az csak van. :)
2014. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
egyszerre írtunk. akkor mond hogy àtugrassz valamelyik haverodhoz
2014. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
bejön a füst:D:D
2014. aug. 8. 22:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!