Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy menjek ki cigizni?

Hogy menjek ki cigizni?

Figyelt kérdés
18 elmúltam, de még tanulok, kolis vagyok szóval így suliidőbe nincs gond, de most, hogy itthon vagyok kicsit nehezebb megoldani. Mert a szüleim nem tudják, hogy dohányzok és nem is szeretném, hogy tudjanak róla. Már alszanak és valahogy ki kéne mennem úgy, hogy véletlenül se keljenek fel. Hogy menjek ki?
2014. aug. 8. 22:41
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy felkelnek de ha igen mond hogy rosszul vagy és csak levegozni mész.mondjuk ez csak akkor jó ha meg nem gyújtottal ra.
2014. aug. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Próbáltam kmászni az ablakon, de ez is húzós, mert sok a virág (kívülről) és tuti leborítom az összeset, ha gyorsan vissza kell másznom
2014. aug. 8. 23:03
 13/45 anonim ***** válasza:
0%
Nem biztos hogy felkelnek de ha igen mond hogy rosszul vagy és csak levegozni mész.mondjuk ez csak akkor jó ha meg nem gyújtottal ra.
2014. aug. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:

Bocs hogy kétszer írtam nem vettem észre hogy két oldal van.

:)

2014. aug. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim válasza:
0%

1. pont az ablak keret felett legyen a cigi, úgy kiszáll

2. tanulj meg lopakodni lassan nyisd az ajtót

2014. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
24%
Én évekig úgy cigiztem, hogy apukám nem tudta. Kertes házban lakunk, mikor elaludt halkan kiosontam az udvarra úgy, hogy semmi fényt nem kapcsoltam, kivittem a telómat és valami olyan helyre álltam ahol nem láttak, de én hallottam ha jön valaki. Volt olyan, hogy kijött akkor gyorsan elnyomtam a cigit fülemhez kaptam a telefont és elkezdtem az udvaron járkálni mintha telefonálnék. Soha nem buktam le a végén én mondtam el neki. :P
2014. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
köszönöm! Lehet kipróbálom ezt a telefonálós dolgot, remélem semmit nem éreznek meg rajtam, ha esetleg kijön valaki, mert azt énis meghallom.
2014. aug. 8. 23:14
 18/45 anonim ***** válasza:
60%
Felnőtt vagy bammeg,nem gyerek... Mi a probléma... Pfff
2014. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
85%
Ha elég felnőtt vagy dohányozni akkor elmondani a szüleidnek is annak kellene lenni nem? Bocsi,de ez a titkolom,meg kiosonok,annyira gyerekes....
2014. aug. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
De a szüleim ettől függetlenül nagyon a cigi ellen vannak
2014. aug. 8. 23:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!