Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy menjek ki cigizni?

Hogy menjek ki cigizni?

Figyelt kérdés
18 elmúltam, de még tanulok, kolis vagyok szóval így suliidőbe nincs gond, de most, hogy itthon vagyok kicsit nehezebb megoldani. Mert a szüleim nem tudják, hogy dohányzok és nem is szeretném, hogy tudjanak róla. Már alszanak és valahogy ki kéne mennem úgy, hogy véletlenül se keljenek fel. Hogy menjek ki?
2014. aug. 8. 22:41
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
ja bocsi most olvasom hogy próbáltad már. de ha kimész akkor visszamész az ajtón mintha ott mentél volna ki.
2014. aug. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim válasza:
60%
Buta vagy és éretlen. Ne dohányozz... Hidd el, megbánod.
2014. aug. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

Az ablakon kimászós, virágokat leborítósat választottam, az ajtót kinyitni túl hangos, alul felül be van kulcsolva. De mivel nem kelt fel senki és volt időm óvatosan visszamászni a virágokon így azok is megúszták:D

Nem érdekel mennyire néztek hülyének, de tudom, hogy a szüleim, hogy reagálnának, bár megtiltani nem tudnák, de kiakadnának és csalódnának bennem és ezt nem szeretném. Egyszer meg fogják tudni, de akkor már akkor tudják meg, ha elköltöztem

2014. aug. 9. 00:25
 34/45 anonim ***** válasza:
48%
Ablakba dohányoztunk évekig tesómmal,kiszellőztetünk, sose jöttek rá.
2014. aug. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 BM-Striker válasza:
53%

Ne dohányozz otthon, ha attól félsz, hogy szüleid csalódnak benned miatta.


Nem lehet hosszú távon eltitkolni hogy bagózol.

Egy szülő elég jól ismeri a gyerekét, hogy az ilyesmit észrevegye, és ha észreveszik akkor még az is baj lesz, hogy hülyére vetted őket.

2014. aug. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Ha elég felnőtt vagy dohányozni, miért nem vallalod fel? Én mondjuk soha nem cigiznek, nem akarom tönkretenni tüdőm, így is elég füstöt szívok a levegőből.
2014. aug. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim válasza:

Miután elköltöztél nem érdekel h csalódnak benned?


Kezdj el éjjelente porszívózni és a csőbe fújd bele :D

2014. aug. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
48%
Ezért kéne emelni a nagykorúsági határt. Ez a 18 éves gyerek még akkora punci, hogy nem meri azt sem felvállalni hogy cigizik.
2014. aug. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
46%

Legtöbb 18 éves gyerek ilyen punci,én sem éreztem magam hű se felnőttnek akkoriban...

Én is az ablakban szoktam cigizni. Bár nem azért,mert titkolózok,hanem mert apuék amilyen eszesek,nyitott ajtónál alszanak és a szobájuk konkrétan a bejárati ajtó mellett van,mindig felkelnek,ha nyitom az ajtót. Illetve inkább csak nevelőanyukám. Aztán meg megy a rinya,hogy már megint felkelt és most akkor órákig nem fog tudni visszaaludni,mert úgy megijedt a zajra. Na ez nekem nem hiányzik,úgyhogy inkább kihajolok a tetőablakomon,aztán még szellőztetek egy kicsit és sehol semmi probléma:D

2014. aug. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Ne cigizz?
2014. aug. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!