Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy menjek ki cigizni?

Hogy menjek ki cigizni?

Figyelt kérdés
18 elmúltam, de még tanulok, kolis vagyok szóval így suliidőbe nincs gond, de most, hogy itthon vagyok kicsit nehezebb megoldani. Mert a szüleim nem tudják, hogy dohányzok és nem is szeretném, hogy tudjanak róla. Már alszanak és valahogy ki kéne mennem úgy, hogy véletlenül se keljenek fel. Hogy menjek ki?
2014. aug. 8. 22:41
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
53%
Ó, én ezt mindig úgy oldottam meg, hogy egyszerűen kiosontam a házból és ha esetleg le is buktam azzal, hogy hova megyek ilyenkor, akkor azt mondtam, hogy muszáj volt kicsit sétálnom, mert nem éreztem jól magam. Mondjuk ezt túl gyakran nem csináltam, csak így nyári szünetekben. Sose esett le senkinek, hogy a sétálást egybekötöm egy jó kis esti cigivel, pedig nekem kifejezetten megtiltották a dohányzást.
2014. aug. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
17%

Tanulsz? Akkor a szüleid pénzét költöd tüdőrákra! Mielőbbi lebukást!

Gondolom igen el vagy eresztve anyagilag, hogy képes vagy havonta sokezret elfüstölni!

Büdös száj, sárga fogak, reggeli köhögés! Gratulálok!

2014. aug. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Diákmunkán vagyok közben.
2014. aug. 8. 23:29
 24/45 anonim válasza:
na cigiztél már? nem buktál le ugye? :D
2014. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
Ha cigizni akarsz mondd meg nekik. Én a 18. szülinapom után megmondtam hogy dohányzom és kész. Minek titkolózni?
2014. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
megoldottam:D nem buktam le:)
2014. aug. 8. 23:42
 27/45 anonim ***** válasza:
Jót mulattam a válaszokon :D Melyik megoldást választottad végül, az ablakon kimászós virágokat leborítóst. vagy a házból kilopakodós, kertben fülelőst?
2014. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a többiek válaszát, de nem igazán értem a problémádat.

Ugyanis teljesen mindegy, hogy kimész vagy sem. Mert ha kimész cigizni akkor 2 dolog történhet.

1. A szüleid fel sem ébrednek rá, és te nyugodtan elszívod a cigit, majd visszamész.

2. Anyud kimegy, és megkérdeznie sem kell, hogy mit csinálsz, mert messziről érezni fogja.

A nemdohányzó emberek simán kiszagolják a büdös cigifüstöt, ezért hazudni is felesleges, mert érezni lehet majd rajtad.


Jó tanács: inkább szokj le róla, mert nem vonzó jelenség egy büdös füstös fiatal lány, ráadásul egészségtelen, és évekkel később megfizeted az árát a ciginek.

2014. aug. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Én sokszor cigiztem az ablakomnál, kicsit visszaszállt a füst, de utána gyújtottam egy füstölőt és a szagot tökéletesen eltűntette, csak kellemes levendula illat maradt :). Viszont már több hónapja nem cigiztem itthon, túl macerás még így is... szerintem szokj le az otthoni cigizésről, bocsi, hogy ezt mondom, de nem éri meg a feszültséget :).

18L

2014. aug. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
ha alszanak akkor kimész az ablakodon. ha nincs magasan és vissza tudsz mászni.
2014. aug. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!