Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » élettársam miért erőlteti, ha...

élettársam miért erőlteti, ha kocsival bevisz a m. helyre, vagy hosszabb úton, hogy beszéljek?

Figyelt kérdés

olyan kínosan erőlteti, nem értem miért.

legutóbb már azzal akart megszólaltatni, hogy ki a kedvenc színészem, meg ilyen hülyeségek, csak hogy mondjak már valamit.

én meg olyan jól ellennék, hallgatnám a zenét, bámulnék ki az ablakon.

nincs is mit mondanom és rákényszerít, hogy strapáljam magam.


2014. ápr. 17. 13:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
64%

Jézusom, elolvastam a válaszokat, hát ez már nevetséges!! :D

Ti komolyan itt élitek az életeteket?? Feltett valaki egy egyszerű kérdést és ahelyett, hogy válaszolnátok rá (ha van értelmes hozzáfűznivaló) faggatjátok, hogy ha most szabadnapos akkor miért nem a párjával van, bíráljátok a pasit, hogy miért nem dolgozik, feltételezgetitek, hogy kocsmában ül egész nap és még abba is beleköttök, hogy miért kell mindenhova kocsival járni. :D Zseniálisak vagytok, csak gratulálni tudok!


Kérdező, megértelek én is olyan vagyok, hogy buszon, kocsiban, vonaton inkább szeretek kinézni az ablakon és csöndben elmélkedni. Persze ha a párom kérdez valamit, akkor válaszolok és ha van valami téma, beszélgetek, de csak azért hogy pofázzak valamiről, nem szeretek ilyenkor beszélni.

2014. ápr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 A kérdező kommentje:

#56 mert tényleg nincs értelme. nem értem a felvetést.

bemennék, állna egész nap a kocsi nálam, ő meg meg lenne lőve - be lenne zárva a lakásba.

reggel este van busz, de én korábban kezdek, mint ahogy a busz jön (a főnökség már közölte, még egy késés és kirúgnak) munka után meg 3 óra múlva jön busz, ezt tetézi, hogy 7végén absz nincs busz, de nekem munka meg van, plusz, hogy iskolanapokon jár csak busz, de én ünnepnap is be vagyok osztva, nemhogy iskolaszünetekben.


legtöbbször már inkább beletemetkezek a telomba, hogy hagyjon már, volt, hogy ki is dobta a telot így az ablakon. nem semmi srác.

2014. ápr. 17. 14:50
 63/71 A kérdező kommentje:

a segítő hozzászólásokat köszönöm

de ahogy látom ő az erősebb :( ha nem beszélek, mindig csinál valamit, nem hagy nyugton

2014. ápr. 17. 14:51
 64/71 anonim ***** válasza:
85%
Akkor is logikusan az vigye már az autót, aki dolgozik, NEM?
2014. ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
87%
Ha meg ennyire nem semmi a srác, akkor meg is érdemled. Erre már nem lehet mi írni...
2014. ápr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 A kérdező kommentje:

de az autó az övé. és ő jár is vele napi szinten. nem kérhetem számon, hogy hagy vigyem el, te meg ne menj sehova.


amúgy abban lehetett valami féltékenység is, de vett újat, meg bocsánatot kért. ezzel csak jeleztem, hogy nem a legkisebb probléma az, amit felhoztam kérdésként.

2014. ápr. 17. 15:03
 67/71 anonim ***** válasza:
90%

Az hogy néha jól esik a csend, pláne kora hajnalban az oké, ezt mond el a párodnak, hogy bocsi, te még reggel álmos vagy stb. Mondjuk hogy hazafelé sincs semm beszédtéma, ha más nem, hogy kivel mi történt aznap, nem szoktatok ilyenekről sem beszélgetni?

De hogy inkább a telefonodat nyomogatod, minthogy hozzászólj a szerelmedhez, az nekem sok

2014. ápr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
88%
Te írtad, hogy élettársak vagytok, és hogy egymást segítve, blabla bla..tehát akkor nincs olyan, hogy enyém és tiéd = minden közös = a te autód is. Végülis kihasznál, mert írod, hogy te fizetsz mindent, 'kéglit', stb.. Az a baj, hogy mindent megmagyarázol. Barátaival seftelget, akkor lehet menni velük..ja gondolom csak neki van autója- jönne rá a válasz.
2014. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 A kérdező kommentje:

nem mindig vagyok kuka

volt pl 300 km-t mentünk csak oda, nm is egyszer, végigröhögtük az utat, mert magyarázta hogy vezessek, mikor váltsak, lámpát fel-le, ne menjek lassan, mert belénk rohannak, ez nem játék, de ahogy ki volt én annyit röhögtem, meg ő is, meg a szendvicscsinálás útközben, azt már nem is mesélem, hogy túlbonyolítottuk.

szóval nem arról van szó, hogy soha nem beszélnék, de van nem egyszer, hogy én nem beszélnék!


#68 szokott vinni a haverjaihoz, ha nem dolgozom, ill volt, hogy nem volt otthon a tesóját küldte értem, hogy hozzon el. nem értem mit akartál ezzel mondani

2014. ápr. 17. 15:43
 70/71 anonim ***** válasza:
86%
Nem nem értetted. Úgy értem, hogy lehet menni velük, hogy Ő mehet nyugodtan a haverjaival, ... Hogy őt vigy más 'seftelgetni'. De tényleg túl van már bonyolítva, sok a kérdés, sok dolog nem fedi itt egymást, szóval részemről itt a pont: .
2014. ápr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!