Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » élettársam miért erőlteti, ha...

élettársam miért erőlteti, ha kocsival bevisz a m. helyre, vagy hosszabb úton, hogy beszéljek?

Figyelt kérdés

olyan kínosan erőlteti, nem értem miért.

legutóbb már azzal akart megszólaltatni, hogy ki a kedvenc színészem, meg ilyen hülyeségek, csak hogy mondjak már valamit.

én meg olyan jól ellennék, hallgatnám a zenét, bámulnék ki az ablakon.

nincs is mit mondanom és rákényszerít, hogy strapáljam magam.


2014. ápr. 17. 13:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
20%
Bezzeg ha pasi írta volna ki, a nő már hisztis büdös qrva lenne, akinek nem áll be a szája.
2014. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
83%

miért h.lye kérdés ez?!

kérdzeő, ha nem tetszik, akkor lehet buszozni szépen és kész.

2014. ápr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
74%

Elég baj, ha nem lehetsz csendben, ha azt akarod. Nem értem a válaszolók zömét, én elég beszédes vagyok, de az autóban simán tudok zenét hallgatni s magamban gondolkodni adott esetben s a páromnak eszébe se jutna problémázni ezen.

A kommunikációt nem érdemes erőltetni, én sem szeretem a vallatást, ha van mondanivalóm, majd mondom.

Itt sajna az emberek szeretnek feltételezni dolgokat, extrapolálni információk nélkül, extrém szinten. Csak mert valaki nem akar folyton csacsogni az autóban, parancsszóra, még simán kommunikálhat más esetekben.

2014. ápr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagytok egymáshoz valók. Ha összeillenétek, egyikőtök sem érezné kínosnak, ha néha csendben vagytok. Nem kell állandóan pofázni.
2014. ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 A kérdező kommentje:

#8, 10,13-al értek egyet


mi az, hogy kínos csend? pont hogy párkapcsolatban a csendnek sem lenne szabad kényelmetlennek lennie szerintem.

nem első randi, hogy úristen, miről beszéljünk.


amúgy nem véletlen visz be - nincs tömegközlekedés, amikor a munkaidőm van (hajnalban, meg amikor végeztem 3 órát kellene buszra várnom. de nem egyszer volt már, hogy begyaloglok 3 km kb 1,5 óra út, szóval indulok max 4:40-kor, hogy beérjek 6-ra...ráadásul fizikai munka, pont nem hiányzik pl melo után a hazagyaloglás..


szóval én meg erre gondoltam, hogy hogy érezheti kínosnak a csendet?

2014. ápr. 17. 13:38
 16/71 anonim ***** válasza:
80%

"A legalapabb dolog a kommunikáció két ember között."

Nagyon félreértelmezed ezt az állítást. Arra vonatkozik, hogy az emberek egy kapcsolatban megosszák egymással az örömüket, bánatukat, de nem azt, hogy egyfolytában hülyeségekről kell dumálni, csak hogy ne legyen csend. Neked nem való párkapcsolat, ha te attól érzed azt jónak, ha be nem áll a szátok. Egy normális párkapcsolatban, érett emberek közt egyáltalán nem gond, ha néha csend van. Nemtudom hány éves vagy, de remélem 12-nél nem több és még van lehetőséged felnőni...

2014. ápr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
88%
3km neked 1,5 óra gyalog?? tyúklépésben?
2014. ápr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 A kérdező kommentje:

őt meg hiába kérdezném

ő minden rövidre zár

mert beszélj és pont.

ezért kár lenne kérdeznem

2014. ápr. 17. 13:40
 19/71 A kérdező kommentje:
#17 akkor lehet több. 1,5 óra tempos gyaloglással! plusz hol emelkedőn, hol lejtőn, hajnalban erdőn át, amit utálok, mert ki sincs világítva, mint egy horrorfilm, de lehet romantikus is, nézőpont kérdése :)
2014. ápr. 17. 13:42
 20/71 anonim ***** válasza:
40%
akkor dobd és lehet gyalogolni..ja azt nem, a fuvar azért jó
2014. ápr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!