Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » élettársam miért erőlteti, ha...

élettársam miért erőlteti, ha kocsival bevisz a m. helyre, vagy hosszabb úton, hogy beszéljek?

Figyelt kérdés

olyan kínosan erőlteti, nem értem miért.

legutóbb már azzal akart megszólaltatni, hogy ki a kedvenc színészem, meg ilyen hülyeségek, csak hogy mondjak már valamit.

én meg olyan jól ellennék, hallgatnám a zenét, bámulnék ki az ablakon.

nincs is mit mondanom és rákényszerít, hogy strapáljam magam.


2014. ápr. 17. 13:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
93%
Ő meg kel azért korábban, hogy téged elvigyen. Mivel fáradt vagy a fizikai munkád után, akkor gondolom már élni sincs kedved, így a korai időt, amíg együtt tölt veled, próbálná minőségi módon ... Néha azért nyugodtan lehet vele beszélgetni, elvégre nem azt várja el, hogy told be a kocsit (az lenne a strapa), ... Ő is megteszi azt, hogy elvisz dolgozni.
2014. ápr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 A kérdező kommentje:

te utolsó!


gyalogolj már minde4n nap 1,5-1,5 órát hajnalban munka előtt m,eg után, meg a kettő közt meg dolgozz fizikai melot, aztán tanácsolj ilyeneket!

2014. ápr. 17. 13:45
 23/71 A kérdező kommentje:

* előző 20-nak ment.


amúgy ő meg nem dolgozik, nem mintha ez lényeg lenne, de egész nap tud aludni

2014. ápr. 17. 13:46
 24/71 anonim ***** válasza:
62%
ja ő fuvarozzon téged hajnalban, te meg 2 mondatot nem szólsz hozzá, talán rájön, hogy mennyire kihasználod, és talál olyat akinek nem fáradtság vele beszélgetni és megbecsüli, te meg gyalogolhatsz esőben, hóban
2014. ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
76%

Még egy gondolat eszembe jutott. Hajnalban vagy munka után, tegyük fel, hogy fáradtan, én is nagyon szeretek csendben ülni. Pedig korábbi hozzászólásomban írtam, igencsak verbális vagyok. De... Nem mindig. Annyira természetes, hogy az ember ilyenkor csak lazítani akar, ha teheti.

Ja és egy pár közötti kommunikáció nemcsak szavakban fejeződik ki. Plusz ha nem is kommunikálnak, az ember mondjuk ül a párja mellett, nézi, ahogy összpontosítva vezet és melegséget érez, emlékezik az együtt töltött utazásokra, hálás, hogy elviszik, bármi... Ez távolról sem ordító csend és kommunikációra való képtelenség.

2014. ápr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 A kérdező kommentje:

hajnalban én még félig alszok, igenis szeretnék nyugisan ellenni a kocsiban és munka után sincs bennem semmilyen vibrálás ami beszédre kényszerítene


de most nézem a neten, hogy hány km konkrétan, már érdekel

2014. ápr. 17. 13:53
 27/71 A kérdező kommentje:

#24 élettársi kapcsolatban, nincfs ilyen, hogy kihasználom.

de nem tudsz te semmit.

én minden zokszó nélkül bevinném, meg másokért simán jönnek és viszik, ráadásul a dolgozó párjuk


az élettársak együtt élnek, egymást segítve. inkább ne is írj. nem tudsz te semmit a kapcsolatokról!

2014. ápr. 17. 13:55
 28/71 anonim ***** válasza:
67%
gondolom unja, hogy veled semmit sem lehet csinálni, még beszélgetni sem
2014. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
66%
Akkor menj egyedül autóval. Gondolom, nincs jogsid és ezért visz. Itt az ideje, hogy megszerezd. Aztán ténylegleg megoldottuk a probémát. Mielőtt az idő hiányára fognád: Én is munka után jártam anno vezetni. Bár piszok jól kereshetsz, ha minden nap tankolod a kocsit, eltartod az élettársadat. Akkor most egy kis ideig nyugodtan várd meg a buszt, a munkahelyed lehet, még térítené is a bérleted egészét vagy egy részét.
2014. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
87%
25-ös Írásaiból ítélve kérdező nem ezt a színvonalat képviseli. De nagyon szép amit írtál.
2014. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!