Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » élettársam miért erőlteti, ha...

élettársam miért erőlteti, ha kocsival bevisz a m. helyre, vagy hosszabb úton, hogy beszéljek?

Figyelt kérdés

olyan kínosan erőlteti, nem értem miért.

legutóbb már azzal akart megszólaltatni, hogy ki a kedvenc színészem, meg ilyen hülyeségek, csak hogy mondjak már valamit.

én meg olyan jól ellennék, hallgatnám a zenét, bámulnék ki az ablakon.

nincs is mit mondanom és rákényszerít, hogy strapáljam magam.


2014. ápr. 17. 13:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 A kérdező kommentje:

a szabadnapok változóak, nem mindig hétvége


a havi 160 órát össze vissza osztja be a főnökség, hetente kapjuk a beosztást

van amikor 10 nap egyfolytában munka, utána 4 nap szünet, az jó mert az egy kisebb "nyaralás"

2014. ápr. 17. 14:19
 52/71 anonim ***** válasza:
88%
Az előbb még nem dolgozott az élettársad. Most meg eltartja magát. Miből? Most vagy dolgozik, vagy nem. Eltartatja magát inkább. Anyukájával meg veled. Mondom én, hogy kamu...
2014. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
88%
ja seftelésből el tudná magát tartani?
2014. ápr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
75%

Ami a "veszélyt" illeti... Akinek beszélő partner kell ahhoz, hogy ne aludjon be autópályán, az talán ne vezessen. A párom is autópályán járt be dolgozni, hajnali 5-kor, nem volt valami sok inger, megoldotta (mire nem jó a fogyasztáscsökkentésen kívül némely hipermiler technika). Én is mentem már autópályán, kánikulában, majdnem elaludtam a motoron, megoldottam, nem jól, de legalább túléltem (energiaital, de azóta nem autópályázom, tényleg dögunalom, ha nem száguldozik az ember - azt nem ismerem, bár az 52-es főút még sokkal rosszabb, autópályán legalább vannak kötelező laza kanyarok).


De ez off, ahogy arra már rámutattak, itt nem többórás autópályázásról van szó...

2014. ápr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 A kérdező kommentje:

de nincs értelme, hogy a munkahelyem előtt álljon a kocsi egésznap, ő meg nem tudjon ki sem mozdulni (nincs tömegközl, már írtam)

ez még csak nem is téma köztünk, hogy nem viszem el a kocsit


amúgy nem tudom konkrétan hányszor megy az anyjához, de sűrűn, meg ismétlem nem dolgozik, seftelget, hol van pénze, hol nincs, de előttem is teljesen önállóan élt, mielőtt összeköltöztünk.

2014. ápr. 17. 14:22
 56/71 anonim ***** válasza:
87%
Nincs értelme hogy a munkahelyed előtt álljon az autó? Hallod, tényleg nagy árat kellene fizetned azért, hogy csend vegyen körbe kora reggel... Elhozod az autót, parkolsz, munka után meg hazamész, és megvan a várva várt CSEND. Akkor meg szépen felül a tömegcuccra és elmegy sefetelgetni. Nem értem, adunk pár ötletet, de te mindegyiket megmagyarázod. Akkor??
2014. ápr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj, én nem hallottam még olyan helységről, legyen az akár egy kis falu, amit ne érintene reggel esetleg délben és este 1 db busz, vagy vonat... Ugyanmár.. Azzal ő is el tud menni, te meg viszed magad csendben munkába és vissza. Ennyi.
2014. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
89%
Niki, kitört a tavaszi szünet?
2014. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
85%

Márpedig van olyan hely, ahol nincs tömegközlekedés. Nálunk sincs. Nem mindenki lakik településen...

Szűk egy óra járásnyira van buszmegálló.

Nekünk nem gond, van 2 főre 4 láb, 2 bicikli (azonnal vettünk, ahogy ideköltöztünk, itt kell, pár km miatt nem szeretünk motoros járművet beindítani, ha nem muszáj), 2 motor és egy autó, 1 autós és 2 motoros jogsi, plusz harmonikus kapcsolat :).

2014. ápr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
90%

Nem olvastam végig a válaszokat, úgy írok.

Nyilván zavarja, azt szokta meg, hogy ha két ember utazik, akkor időnként beszélgetnek.

Miért nem mondod neki, hogy te inkább bámulnál az ablakon, nem szeretnél beszélgetni?

2014. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!