Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » élettársam miért erőlteti, ha...

élettársam miért erőlteti, ha kocsival bevisz a m. helyre, vagy hosszabb úton, hogy beszéljek?

Figyelt kérdés

olyan kínosan erőlteti, nem értem miért.

legutóbb már azzal akart megszólaltatni, hogy ki a kedvenc színészem, meg ilyen hülyeségek, csak hogy mondjak már valamit.

én meg olyan jól ellennék, hallgatnám a zenét, bámulnék ki az ablakon.

nincs is mit mondanom és rákényszerít, hogy strapáljam magam.


2014. ápr. 17. 13:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 A kérdező kommentje:

és nálam él!

én fizetem a kéglit!

teljesen természetes egy kapcsolatban, hogy együtt, amit csak tudunk!

2014. ápr. 17. 13:57
 32/71 anonim ***** válasza:
60%

ha ilyen bazi jól megy, akkor menjél taxival, vagy tedd le a jogsit és vegyél egy kocsit...

kamuszag terjed

2014. ápr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
87%

De ha nem beszéli meg Veled, akkor az nem az igazi kapcsolat :( S az nem jó, hogy ettől függsz. Én biciklivel mennék vagy motorral, bár az erdős terep nehezít. Ha másfél óra, az jóval több lehet 3 km-nél, emelkedő ide vagy oda, megértem, hogy nem akarod gyalog megtenni fizikai munka mellett (nekem programozóként teljesen jó volt napi 6km gyaloglás, volt benne emelkedő is :) szeretek gyalogolni).

De egy normális kapcsolatban teljesen oké, ha az egyik beviszi a másikat autóval és ezt azért teszi, mert segíteni akar a dolgozó párjának s nem akarja mindenféle elvárással stresszelni, mert az nem jogos. A szülők is mondhatják a gyereknek, hogy eltartalak, légy baromi hálás és tedd, amit mondok, de nem lesz olyan mélységesen igazuk. Egy szeretetre épülő normális kapcsolat nem így működik.

2014. ápr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 A kérdező kommentje:

#259 egy autó van

ha elvinném a kocsit, nem tudna vele menni

2014. ápr. 17. 13:58
 35/71 anonim ***** válasza:
40%

ha otthon van, nem dolgozik hova megy?

egyre jobban belekavarodsz a kamuságba

2014. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
43%

Jézusom, elképesztően hülye némelyik hozzászóló. Nem szar alak a kérdező, mert nem akarja folyton fosni a szót mindenféle hülyeségről, a kommunikáció ne a folyamatos pofázásról szóljon már.

Kérdező, a párod azért csinálja mert rohadt unalmas hosszabb távon a vezetés, a rádió meg nem köti le csak háttérzaj, apám is mindig mondta régen hogy beszéljünk vele vezetés közben, különben elbambul, főleg az unalmas autópályán ahol még a tájat se lehet nézni.

2014. ápr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
77%
utolso, gyerek vagy még, inkább ne irtál volna semmit....te -autopálya......
2014. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
88%
Ha elvinnéd a kocsit nem tudna mivel menni? Hova? Még a wc-re is kocsival jár? Ugyanmár.. Akkor meg nem is tudom, melyikőtök a h*lyébb.. Te hogy tartod az élettársadat, vagy ő, hogy felkel, elvisz és a fene nagy semmittevéshez kell az autó. Kicsit rossz a fontossági sorrend. Meg úgy már a kérdés is sok sebből vérzik! :D
2014. ápr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 A kérdező kommentje:

#35 ha valaki nem dolgozik, szerinted otthon van egész nap?


nem tudom mi bajod lehet az élettel, de nem másokon kellene kiadni.

2014. ápr. 17. 14:04
 40/71 anonim ***** válasza:
88%
ja kocsmába is kell menni valahogy
2014. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!