Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » élettársam miért erőlteti, ha...

élettársam miért erőlteti, ha kocsival bevisz a m. helyre, vagy hosszabb úton, hogy beszéljek?

Figyelt kérdés

olyan kínosan erőlteti, nem értem miért.

legutóbb már azzal akart megszólaltatni, hogy ki a kedvenc színészem, meg ilyen hülyeségek, csak hogy mondjak már valamit.

én meg olyan jól ellennék, hallgatnám a zenét, bámulnék ki az ablakon.

nincs is mit mondanom és rákényszerít, hogy strapáljam magam.


2014. ápr. 17. 13:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 A kérdező kommentje:

#38 úgy kell elképzelni, az isten háta mögött élünk

ő egésznap haverokkal van másik községben, városban, meg az anyjánál, néha átmegy másik országba seftelgetni, folyamatosan úton van, van, amikor úgy érkezik haza, hogy nekem indulnom kell, én haza érek, ő már sehol du 18-kor


de mi a francnak kell nekem itt magyarázkodni?


van egy élettársi kapcsolatom, és csak az zavar, hogy minek kell jártatni a szám a kocsiban?

2014. ápr. 17. 14:07
 42/71 anonim ***** válasza:
90%

ja te vagy az akinek a pasija 45, te 24, ő nem dolgozik, hanem anyjával lakik. értem.

kicsit sok kamu kérdésed van, de majd az adminok eldöntik

2014. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 A kérdező kommentje:

de értem már. neki unalmas én meg szórakoztassam.

köszi, megvan a válasz.

2014. ápr. 17. 14:09
 44/71 A kérdező kommentje:

nem nem én vagyok az

gőzöm sincs mi az a kérdés, de hogy neked mindenről kamu jut eszedbe, az elgondolkodtató, elég silány életed lehet, ha mások attól eltérő életét kapásból kamunak minősíted.


lehet neked abból áll a nap, hogy felkelsz, tv-zel, netezel és jé máááá este

2014. ápr. 17. 14:10
 45/71 anonim ***** válasza:
89%

41, ki a fene beszél autopályárol, én is ha levezetek 1500 km -t még magamat is szorakoztatom, de ITT KÉRDÉS FÖKÉNT ERRE VONATKOZIK, nézd te agyatlan:


élettársam miért erőlteti, ha kocsival bevisz a m. helyre..?

2014. ápr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
75%
a felkelés/tv/net az a pasid élete. de arany élete van, gondolom a lakhatásért, meg a pénzért van csak veled, nem lehetsz valami szórakoztató partner...biztos elszórakoztatja magát, amíg dolgozol
2014. ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
75%

"Hosszabb úton tényleg rohadt unalmas és monoton a csend, és van akit ez megvisel, van aki elbambul tőle, főleg kora reggel és este, és ez veszélyes is lehet. "


URISTEEEEEEN!! SZERINTED A MUNKAHELYE Salzburgban van?????

reggel kb. 20 percet ülnek az autoban, hát ez tényleg sok sööööt veszélyes!!

hogy lehetsz ennyire OSTOBA 28 ÉVESEN?????

2014. ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
79%
és ma szabin vagy? gondolom a 12 órás fizikai munka mellett nincs időd itt válaszolgatni, párod merre? miért nem vagytok egyedül a szabadnapodon?
2014. ápr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 A kérdező kommentje:

minden kollegámat segíti a párja, ahogy ők is a párjukat

hadd ne magyarázzam már mi az, hogy párkapcsolat és természetes, hogy bevisz


és nem eltartom, fenn tudná magát tartani egyedül is, nem tudod te kiről beszélsz :)

2014. ápr. 17. 14:17
 50/71 anonim ***** válasza:
97%
Ha seftelget, akkor végülis "dolgozgat". De mondjuk anyukát ki lehet hagyni kb. 3x egy héten, és tudsz menni kocsival. A többit meg elbeszélgetitek. Téged aranyba kellene mártani.
2014. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!