Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szegenyek vagyunk. Mit...

Nagyon szegenyek vagyunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 Eves vagyok es a szuleimmel valamint ket testveremmel elek egyutt eleg szegenyen... nagyon megvisel lelkileg.. iskolaba sem akarok menni mert nincs olyan nadragom ami nem lyukas vagy ne latszodna rajta, hogy meg van varrva.. sot meg teli cipom sincs van egy csizmam amit kaptam rokonoktol hasznaltan es mivel mar 3-4honapja azt hordom nap mint nap az is lyukas.. a talpan.. es hat le esett a ho es 10perc utan tiszta viz a talpam..:( a kabatomban is fazom mert nem teli :( mult heten meg 200ft-ot vittem tizoraira a suliba.. hajnal 5tol voltam delutan 5ig ket darab pogacsan.. ami bosszant pedig az, hogy anyukam cigizik es arra minden masnap van penz.. csak tudnam honnan a fenebol :( apukamnak meg megvan a napi 3-4 doboz sor.. :( mind ezek mellett, hogy igy allunk anyagilag edesapam meg alkoholista is es nagyon sok a vita csaladon belul .. regebben nagyon meg is vert engem is meg noveremet.. mit tegyek??:(( mar nem birom hogy lyukas ruhakban megyek emberek koze.:( elore is koszonom es bocsi a helyesirasi hibakert..
2014. jan. 26. 19:45
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Nagyon rég voltam az oldalon DE! nagyon sokat rendeződött a helyzetem/helyzetünk. Nem is gondoltam volna amikor a kérdést ki írtam, hogy ma ilyen életem lesz :)

Szüleim elváltak, édesanyám az új párjával vállalkozásba kezdett és nagyon szuperül megvannak a húgommal. Én a pármnál élek, ápolóknak tanulok gyakorlati pénzt, ösztöndíjat kapok és így dolgoznom sem kell pluszban :) Nővérem pedig Németországban kezdett új életet a párjával és szuperül megvannak :)

Rengeteg erőt adtatok nekem válaszadók abban a rettentő és kilátástalan helyzetben amit nagyon köszönök nektek utólag is!:)

2018. ápr. 22. 21:05
 62/63 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök, hogy rendeződött a helyzeted. :)
2018. ápr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
0%
Telora van money
2018. jún. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!