Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szegenyek vagyunk. Mit...

Nagyon szegenyek vagyunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 Eves vagyok es a szuleimmel valamint ket testveremmel elek egyutt eleg szegenyen... nagyon megvisel lelkileg.. iskolaba sem akarok menni mert nincs olyan nadragom ami nem lyukas vagy ne latszodna rajta, hogy meg van varrva.. sot meg teli cipom sincs van egy csizmam amit kaptam rokonoktol hasznaltan es mivel mar 3-4honapja azt hordom nap mint nap az is lyukas.. a talpan.. es hat le esett a ho es 10perc utan tiszta viz a talpam..:( a kabatomban is fazom mert nem teli :( mult heten meg 200ft-ot vittem tizoraira a suliba.. hajnal 5tol voltam delutan 5ig ket darab pogacsan.. ami bosszant pedig az, hogy anyukam cigizik es arra minden masnap van penz.. csak tudnam honnan a fenebol :( apukamnak meg megvan a napi 3-4 doboz sor.. :( mind ezek mellett, hogy igy allunk anyagilag edesapam meg alkoholista is es nagyon sok a vita csaladon belul .. regebben nagyon meg is vert engem is meg noveremet.. mit tegyek??:(( mar nem birom hogy lyukas ruhakban megyek emberek koze.:( elore is koszonom es bocsi a helyesirasi hibakert..
2014. jan. 26. 19:45
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
7%

45: Hová veszik fel diákmunkára, vagy fiatal egészséges felnőtteket? [link]


Az ország túlnyomó részében, ha valaki nagyon akar, az talál is munkát.

2014. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:

13.49-vok


Akkor meg kell találni a módját,hogyan segithetnénk .mert azt szeretnénk...ha tényleg ez a helyzet,ahogy leírtad!


A pénznek kevésbé van látható nyoma,mint egy új ruhának...mert lassanként vennél belőle dolgokat,feltűnés nélkül...igy értettem a feltevésemet!


Természetesen elnézésedet kérem,ha nincs igazam....


Egyébként elszorul a szivem,ha arra gondolok,hogy éhezel és fázol...és a hozzád hasonló gyerekeket is szívből sajnálom.

És szoktam segiteni,ahogyan tudok...igaz én sem vagyok gazdag....

2014. jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 A kérdező kommentje:
Az egyik kerdezo irt egy nagyon jo turit ahol holnap minden 300 ft es az en kornyekemen is megtalalhato. nevnapomra kaptam nagynenemtol 1000 forintot es veszek egy nadragot meg amit meg talalok :) nagxon koszonom mindenkinek de nem fogadhatom el .. nagyon felek hogy kiderul :( az otleteket is koszonom
2014. jan. 27. 16:23
 54/63 anonim ***** válasza:
Hívd fel azt a boltot, hogy náluk is holnap van-e ez az akció. Valamelyik nap a héten, biztos akciós, de nem biztos, hogy mindenütt a kedd az. Hajrá, az 3 naci!:)
2014. jan. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
85%
Nyugodtan elfogadhatsz ruhákat nincs ebben semmi rossz és mondhatod hogy egy baraatnődtől kaptad vagy a suliban. Részemről még áll a kabát36-40 pulóverek s-mnadrágs-m ruhák csizma 37-38 melltartó 75b-c. Jó szívvel adnám és szerintem mások is.
2014. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
89%

Akkor vegyél ruhàkat abbol a turibol.

Èn szivesen küldök neked pénzt.

Csak mondd meg hova küldjem.

Irj privàtba!!

Ugyan ilyen körülmények között nőttem fel.

Apàm alkoholista volt és vert minket, nekünk

sem volt se ruhànk,se semmink.

De tanultam sokat,hogy többre vigyem.

Ma nagyon jo munkám van és sok pénzt keresek.

Nagyon szivesen segitenèk!!!!

26/N

2014. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyon de nem fogadok el penzt SEM! Ma megrpobalok valami ruhat venni magamnak aztan majd lesz valahogy:)
2014. jan. 28. 05:53
 58/63 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen megoldás van. Ne érdekeljen semmi, tanulj. De tényleg. Ne érdekeljenek az osztálytársak, az ismerősök, még a rokonok se. Ki lehet lábalni egy ilyen helyzetből is. Ha nem tanulsz, lusta vagy, akkor viszont tényleg elvesztél.

Az bátyám keresztapja is ilyen helyzetben nőtt föl. De okos, intelligens volt és meglátta, hogy az egyetlen lehetőség az, hogy tanul és ezzel kitűnik a többiek közül. Okos volt és szorgalmas, kitűnően érettségizett és felvették egy egyetemre. Ott tanul 4-5 évet, rengeteget tanult, mert tudta, ha rosszul tanul, neki kell fizetnie a tandíjat. Elnyert egy ösztöndíjat egy neves amerikai egyetemre és kiment PhD-t szerezni. Ott feleségül vett egy nőt és azóta kint él a családjával Kaliforniában. Nemrég voltunk náluk, hát szerintem nem is kell mondani milyen gazdag.

Ezt nem most találtam ki, hanem az elejétől a végéig igaz történet.

Nem tudom inspiráló-e neked ez, de tisztában kell lenned azzal, hogy a lehetőség megvan előtted is. (Persze a szellemi képességeidet nem ismerem)

2014. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
Miújság kérdező?
2018. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim válasza:
Szerintem már nem fog válaszolni :/
2018. jan. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!