Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg szerencsétlen vagyok,...

Tényleg szerencsétlen vagyok, mert végre szeretnék egy családi házat?

Figyelt kérdés

Az egész családom ellenem van, miért nem jó nekem a kényelmes panel, ahol, (szerintük) jóval olcsóbb a rezsi, mint egy családi házban. Csak én vagyok ilyen hülye, hogy nem tudom felmérni, mennyivel drágább egy családi ház fenntartása, és mi csak öregszünk..

A fiam idiótának tart, és fel van háborodva. A férjem folyamatosan gúnyol, mindenki ellenem van. Érdemes még harcolni érte?


2014. jan. 11. 17:54
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy a nagyinál is kell az udvar az unokáknak :)
2014. jan. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:

Miből gondolja, hogy ott jobb lesz a gyerekeknek, ha saját bevallása szerint ő is jól érezte magát a panelban?


Autót szerelgetni lehet egy parkolóban is, ahhoz nem kell egy 20 milliós ház, de ha nagyon védi a privát szférát akkor is bőven elég egy kétmilliós garázs.


Miért ne menne rendben? Nem mágia az, hogy az ember családi házban él.


Amire a tapasztalatim szerint figyelni kell. Megnézi kik a szomszédok, ez alap amúgy minden lakásvételnél,persze azok is lecserélődhetnek, de redukáljuk a kockázatot amennyire lehet.


Én családi házat, csak a jó idő beköszöntével néznék. Télen mindenki begubózik, az állat akkor tör ki az emberekből, amikor kiszabadulnak mint a legyek, a jó idő beköszöntével.


Érdemes a jelölt házhoz több napszakban és több napon is kinézni. Mondjuk egy kora reggel, meg egy késő délutáni óra, illetve egy hétköznap és egy hétvége.


Körbe kell nézni, ki tart esetleg haszonállatot a környéken. Szarszagban senki nem akar élni.


Sok tényezős a dolog, de ha az ember jól választ, akkor szerintem nincs olyan ember,a kinek egy családi ház ne lenne otthonosabb és kényelmesebb.

2014. jan. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászólással egy pontban nem értek egyet. Házat nézni télen kell, mert ilyenkor jön ki minden hibája. Ha vannak hőhidak, ha penészedik a fal, ha rosszul működik a fűtésrendszer..stb. A szomszédot nem lehet kiismerni 1-2 alkalom alatt, akár télen találkozol vele, akár nyáron.

Legfeljebb annyit érdemes megnézni, hogy rendben tartja-e a házát, a környezetét...stb. A többi úgyis csak később derül ki.

Egyébként nekem is fura, hogy a fiad egy oldalt teleírt a ház hátrányaival és a panel előnyeivel, miközben az a terve, hogy neki családi házat vesztek, ti meg maradtok a panelban. Ha annyira előnyös a panel, amiben most éltek, maradhatna ő benne, ti pedig vennétek magatoknak házat.

Attól meg sose félj, hogy valaki azt veti a szemedre, hogy ő megmondta. Még mindig jobb, mintha megbánod, hogy nem léptél, és te mondhatnád neki, hogy te megmondtad. Annál rosszabb nincs, tudod, hogy kellett volna döntened, de inkább hallgattál másra.

2014. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Kíváncsi vagyok végre beteljesült-e az álmod. Írd meg mi lett.
2019. júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!