Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarja a férjem, hogy...

Miért akarja a férjem, hogy visszamenjek dolgozni?

Figyelt kérdés

2 éves múlt a gyerek, lejárt a GYED, most megigényeltem a GYES-t, ami kevesebb nyilván, de nem hiányzik a pénz, mert a férjem nagyon jól keres, igaz, rengeteget dolgozik.

Azt akarja, menjek vissza dolgozni, én pedig még itthon akarok maradni a kislányunkkal, meg amúgy is, lassan szeretnék egy kistesót, de a férjem nem, ragaszkodik hozzá, hogy legalább részmunkaidőben dolgozzak, nem érti meg, hogy nem akarok.


Nekem most az a munkám, hogy vezessem a háztartást, és foglalkozzak a kislánnyal. Ezt sem érti meg, hogy a kettő együtt nehéz, és bizony nem minden nap sikerül főzni, vagy van olyan, hogy felgyülemlik a mosatlan.


Szerintetek hogy győzzem meg, hogy itthon maradhassak?


2013. nov. 12. 18:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
86%
gondolom, hogy nem kommunikálnak, valószínűleg már szólni se lehet az asszonykához, annyira rajta van a babyláz... itt nem arról van szó, hogy a férj lazán keres jól, hanem MEGSZAKAD, hogy az asszony otthon lehessen. És ha a pasi nem akar még egy gyereket, nem lehet kényszeríteni. Vagy azért mert elvette feleségül, kuss a neve és robotoljon erején felül, hogy asszonyka otthon mereszthesse? Mert a kérdező igen is mereszti.
2013. nov. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
90%
"Jajj szegény gyereknek kell az anyja bla bla bla..." nehogy már lelki rokkant legyen attól, hogy bölcsödébe kerül. Egy év múlva úgyis oviba menne... És az apa jogai hol vannak ilyenkor??? Joga van fizetni ugye? Neki nem jár a pihenés, legyen csak távol a családjától.... éves szinten 9 hónapot van távol a családjától, a GYEREKÉTŐL. Apa nem kell annak a kicsinek???
2013. nov. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
91%
Gondlom, mert megunta a férjed a bankautomata szerepét.
2013. nov. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 A kérdező kommentje:
zenei fejlesztésre járatom
2013. nov. 12. 18:28
 25/75 anonim ***** válasza:
93%

Az van a bölcsiben is meg délután, munka után is. Főleg ha csak részmunkaidőben fogsz dolgozni, lesz rá időd. Majd viszitek felváltva.


Egy kicsit gondolj már másra is magadon kívül. Annak a gyereknek szüksége van az apjára is. Egy olyan apára, aki nem enni-aludni-dugni-pénztleadni jár haza, akinek van ideje munka után játszótérre menni vele, játszani, mondókázni, rajzolni stb.

2013. nov. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
91%
és a zenei fejlesztés tán minden nap van 12 órában? utazással együtt legyen 3 óra, heti 2x. attól még bőven lehet főzni, mosogatni, porszívózni. aludni nem szokott az a gyerek??? na amíg alszik meg lehet főzni, meg ki lehet mosni egy adag ruhát. nem a gép előtt ülni meg körmöt reszelni. arra már inkább nem is vagyok kíváncsi, hogy mit eszik a gyerek....
2013. nov. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
84%

Nézd Kérdező, én férfiként erre a szövegre, amit itt kiírtál, lazán közölném, hogy jó, akkor vagy munkát keresel, vagy válóperes ügyvédet... már bocsi.

Mert boldogan és magától értetődően tartom el a páromat ha rászorult, ha beteg, ha nem talál munkát, stb - jóban-rosszban, ahogy kell - de a főállású anyucikáskodást nem lennék hajlandó hosszú távon szponzorálni, soha nem tartozott a vágyaim közé a kőkonzi "a férfi eltartja a családot a nő neveli a gyereket" modell, sőt... inkább kiütéses hideglelést kapok tőle.

2013. nov. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
83%
b.asszus.. mentsem meg attol az isten hogy ilyen pénzéhes nő legyek 10 év mulva..
2013. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
76%
Hú, én már kivágtalak volna, nem még kistestvér... Kíváncsi vagyok, mit csinálnál, ha a férjed beközölné, hogy most egy darabig nem dolgozik, elég lenne szerinted a GYES, meg a családi? Ingyenélő!
2013. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 A kérdező kommentje:
NEM VAGYOK INGYENÉLŐ!
2013. nov. 12. 19:00
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!