Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarja a férjem, hogy...

Miért akarja a férjem, hogy visszamenjek dolgozni?

Figyelt kérdés

2 éves múlt a gyerek, lejárt a GYED, most megigényeltem a GYES-t, ami kevesebb nyilván, de nem hiányzik a pénz, mert a férjem nagyon jól keres, igaz, rengeteget dolgozik.

Azt akarja, menjek vissza dolgozni, én pedig még itthon akarok maradni a kislányunkkal, meg amúgy is, lassan szeretnék egy kistesót, de a férjem nem, ragaszkodik hozzá, hogy legalább részmunkaidőben dolgozzak, nem érti meg, hogy nem akarok.


Nekem most az a munkám, hogy vezessem a háztartást, és foglalkozzak a kislánnyal. Ezt sem érti meg, hogy a kettő együtt nehéz, és bizony nem minden nap sikerül főzni, vagy van olyan, hogy felgyülemlik a mosatlan.


Szerintetek hogy győzzem meg, hogy itthon maradhassak?


2013. nov. 12. 18:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
83%
Azt azért kétlem, hogy egy 2 éves gyerek mellett nem sikerül megfőzni, elmosogatni. Szerintem igenis menj vissza dolgozni, mert valószínűleg elfelejtetted, hogy a munkahelyen ennél jóval több dolgot kell csinálnod. Ha egy gyerek mellett nincs időd a háztartásra, akkor még egy gyerek mellett, a nagyobbra se lenne időd. Örülj, hogy otthon voltál két évig, szép volt jó volt, vár a munka.
2013. nov. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem kell egy bejárónő és egy dadus is, akkor magaddal is tudnál foglalkozni egy kicsit....de szerintem ezt sem fogja megérteni, szívből sajnállak ezért.
2013. nov. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 A kérdező kommentje:
Hát szerintem meg egy 2 éves gyereknek igenis szüksége van rá, hogy otthon legyek vele...
2013. nov. 12. 18:06
 4/75 anonim ***** válasza:
88%
Először is azt kellene megtudnod, hogy miért szeretné, ha visszamennél? Utána tudsz csak érvelni!
2013. nov. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom azért akarja a férje, hogy visszamenjen, mert egy kicsit begyepesedett. Azalatt amíg ide írogat, simán el is mosogathatna.
2013. nov. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim válasza:
19%
Egy két évesnek még szüksége van anyucira, most nyílik bontakozik és kell neki a megerősítés! azt írtad jól keres a férjed, hát akkor minek mennél és tennéd ki a gyereknek túl korán ennek a közüzemi gyerekgyűjtőnek?? próbáljátok megbeszélni, hogy igenis most anya vagy és ez a munkád és ő is vállalta mikor babát vártatok!
2013. nov. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
2013. nov. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
2013. nov. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
90%

Lehet szeretne egy kicsit kevesebbet dolgozni ő is, ehhez viszont kell a Te fizetésed is.

"Nekem most az a munkám, hogy vezessem a háztartást"-de saját elmondásod szerint ezt sem sikerül elvégezned, akkor hogy akarsz még egy gyereket, és miért tartson el még otthon? Sőt, csak szólok a háztartást munka mellett is el kell végezni.

2013. nov. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 A kérdező kommentje:
gondolom nektek fogalmatok sincs, milyen kimerítő egész nap a gyerekkel foglalkozni, fejlesztésre járatni...
2013. nov. 12. 18:14
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!