Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti élnétek olyan családban,...

Ti élnétek olyan családban, mint Honey Boo Boo?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná, miről van szó: [link]


Lehet, hogy nem a legértelmiségibb család, de mindig együtt vannak, önmaguk lehetnek, vidámak, imádják egymást... én élnék egy ilyen családban. Irigylem őket, hogy ott mindig vidámság van és elfogadják egymást, itthon meg folyton feszült a hangulat és csak kényszerből vagyunk egymással.



#család #honeybooboo
2013. okt. 27. 13:56
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem a humor a Csupasz pisztolynál kezdődik, nem egy dagadt, undorító, fingó családnál. PAródiánál az is jó lehet, de hogy valaki valóban így éljen, na az szánalmas, ahogyan te is kérdező, mert így akarsz élni. Testsúly meg van már hozzá? Szaft zabálás megy?
2013. okt. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:
Nem érted a lényeget. Nem a testsúly a lényeg, az csak poén. Főleg az, hogy még ők is viccelődnek vele.:D
2013. okt. 29. 10:30
 53/55 anonim ***** válasza:
Menthetetlen vagy...
2013. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:

Én tökéletesen megértem a kérdezőt, én is így gondolom.


Inkább legyen ilyen egy család, összetartó, szeretetteljes, törődő, mint alkoholista, bántalmazó, elhanyagoló szülők, ahol apuka kést rak anyuka torkához, hogy adjon piára pénzt, minden este félholtra veri, amit a gyerek végig néz...persze a gyerek "jó gyerek", csendben van, nem harsány, nem rosszakoldik, mint BooBoo-ék, és a kutyát nem érdekli, hogy milyen érzelmi viharok dúlnak benne.

De ugyanilyen romboló tud lenni a merev, távolságtartó, érzelemmentes nevelés is, ahol látszólag minden a legnagyobb rendben, kifelé mintacsalád, este meg lehet, hogy apuka bebújik a kislány mellé az ágyba...amiről szintén nem beszélünk, szemet hunyunk felette.


El sem tudjátok képzelni, hogy hány ilyen van...aztán 20 év múlva a mintacsalád csemetéje a pszichiátrián köt ki...Ilyen fiatalokkal vannak tele a pszichiátriák, és nem olyanokkal, akiknek a háziállata odasz*rt az asztalra, vajon csúszkáltak vagy birkóztak a testvéreikkel, vagy egymás szájába leheltek...

Tapasztalat.

2013. nov. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 A kérdező kommentje:
54 Te legalább érted, miről beszélek és tök igazad van. Viszont úgy látszik, ezt csak az látja át, aki tudja, milyen a rossz család.
2013. nov. 26. 20:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!