Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti élnétek olyan családban,...

Ti élnétek olyan családban, mint Honey Boo Boo?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná, miről van szó: [link]


Lehet, hogy nem a legértelmiségibb család, de mindig együtt vannak, önmaguk lehetnek, vidámak, imádják egymást... én élnék egy ilyen családban. Irigylem őket, hogy ott mindig vidámság van és elfogadják egymást, itthon meg folyton feszült a hangulat és csak kényszerből vagyunk egymással.



#család #honeybooboo
2013. okt. 27. 13:56
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
59%

Amilyen idióták, akkora szeretetben élnek. Inkább egy ilyen buggyant, neveletlen família, mint egy rideg, soha nem beszélünk egymással, nem ölellek meg, mert minek család.

És annyira nem buták, mint aminek tűnnek, a kislány olyan választékosan beszélt 5-6 évesen, hogy sok felnőtt megirigyelhetné.

Az, ahogy anyuka beszélt szüléskor a lányával, hogy na ezért nem esünk teherbe 16 évesen, hogy vállalta az unoka nevelését, a lányt meg visszazavarta a suliba, az tanítani való lenne sok szülőnek.

A pénzt, amit kapnak, nem költik el, a lányoknak rakják félre.

De ami látszik belőlük, az ettől függetlenül tragédia :)


Pont múlt héten poénkodtam azon, hogy össze kéne zárni a kislányt GYőzike kislányával, mi jönne ki abból. :)


Nem rossz ez a műsor, csak helyén kell kezelni.

2013. okt. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:

az anyuka 33 évesen nagymama..,és ő maga is 15-16 évesen szült előszőr.


és pont ma ahogy kapcsolgattam a tv-ét azt látom hogy az anya könyörög hogy segítsenek neki takarítani-a lányok meg le sem szarták..!

2013. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:
Nem tökéletesek, de például pont az ellentéte egy büdös alkoholista családnak, ahol pont ugyanakkora mocsok van, de szeretet az nincs. Náluk van. Én is pont ezt csípem bennük. Amúgy az öt lány öt különböző apától van.:)
2013. okt. 27. 14:25
 14/55 anonim ***** válasza:
88%
hát ez igy tényleg nagyon erkölcsösen hangzik..
2013. okt. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
84%

az, hogy valaki hülye, mióta poén? csak szánni tudom az olyan embereket, akik szerint ez jópofa...

soha nem vágynék ilyen családra

2013. okt. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
59%
te egy nagyon rossz családban lakhatsz ha ilyenben szeretnél élni..
2013. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:
14 Nem érted a lényeget. Lehet, hogy vannak hibái, de attól még szereti a családját és foglalkozik a gyerekeivel. Mármint a mama.
2013. okt. 27. 14:29
 18/55 A kérdező kommentje:
16 Hm...
2013. okt. 27. 14:29
 19/55 anonim ***** válasza:

lehet hogy te nem érted a lényeget. lehet vidáman élni,szeretni a gyerekeket-de NORMÁLISAN élni.

náluk:bent volt a disznó, a tyúk-akik oda is üritettek.

még sorolhatnám a fárasztó dolgaikat.

2013. okt. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
86%
14-es vagyok: ezzel nem értek egyet, az nem foglalkozik normálisan a gyerekével, aki képes benevezni őt ilyen versenyekre, majd az egész életüket közhírré tenni, így mégis, hogy fog az a gyerek lelkileg fejlődni? ha annyira fontos lenne neki a család, akkor nem tenné ki őket ilyeneknek
2013. okt. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!