Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti élnétek olyan családban,...

Ti élnétek olyan családban, mint Honey Boo Boo?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná, miről van szó: [link]


Lehet, hogy nem a legértelmiségibb család, de mindig együtt vannak, önmaguk lehetnek, vidámak, imádják egymást... én élnék egy ilyen családban. Irigylem őket, hogy ott mindig vidámság van és elfogadják egymást, itthon meg folyton feszült a hangulat és csak kényszerből vagyunk egymással.



#család #honeybooboo
2013. okt. 27. 13:56
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, te vagy a bizonyíték, hogy nagyon alacsony a léc...
2013. okt. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:
31 Meg te. Hogy miért, azt találd ki:)
2013. okt. 27. 15:23
 33/55 anonim ***** válasza:
Kitaláltam: mert te nem tudsz indokot. :)
2013. okt. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
84%

Igen, látszik rajtuk lelki sérülés.

Szerinted hogy fognak ezek a gyerekek később beilleszkedni akárhova is ilyen viselkedéssel?

Totál öntörvényűek, gyakorlatilag azt csinálnak, amit akarnak.


Rohadt "édi" kisgyerekektől, de mitől fognak megváltozni? Hogyan fognak tanulni és mit? Vagy gondolod, hogy 14 évesen hirtelen megváltoznak?


Sanszos, hogy kamaszkorukra még rosszabb lesz a helyzet, és követik a kedves mamát, aki még 50 éves kora előtt dédnagymama lesz.

Szerinted ez normális?

2013. okt. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:
33 De, tudok. Akartál mondani valami frappánsat és így sikerült:)
2013. okt. 27. 15:33
 36/55 A kérdező kommentje:
34 Ha körbenézel az emberek között egy faluban, akkor csak ezt látod. Csupa ilyen emberrel van tele a világ, sőt, még rosszabbakkal. De ebben a családban legalább van vidámság és szeretet. Legalábbis én, a néző ezt így látom. és hogy hogy fognak beilleszkedni? Ez úgy működik, hogy aki gyerekként szeretetben és elfogadó közegben nő fel, annak lesz önbizalma és mindig meg fogja állni a helyét. Felnőhetsz akár egy művelt, értelmiségi családban is, ahol minden élére van hajtogatva, ha nem törődnek veled, akkor elveszel. Ők nem biztos, hogy el fognak veszni.
2013. okt. 27. 15:35
 37/55 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem fognak elveszni, de azért már mégse ez legyen a példa.


Amúgy nem tudom, falun hogy élnek, mert csak átutazóban voltam, de egészen biztos, hogy nem lehet általánosítani, és aki falun él, nem jelenti azt, hogy ilyen körülmények között. Legalább is nagyon remélem.

2013. okt. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:
37 Én a saját falumra írtam. Vagyis már várossá avatták. Amúgy nem tudom, melyik faluban van még így, lehet, máshol nem. Persze, nem ez a példa, csak látok bennük pozitív dolgokat is más családokhoz képest.
2013. okt. 27. 15:41
 39/55 anonim ***** válasza:
Hát, nekem boldog gyerekkorom volt, szerettek, ha rosszat tettem, leszúrtak, és mégsem éltünk dzsuvában.
2013. okt. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
67%

Amúgy a TLC összes műsora az igénytelenségre, gagyira épül.


Van ez, akkor van a gyerek szépségverseny, ahol 4-5 éveseket sminkelnek, póthajaznak, műszempilláznak, van a hihetetlen kupiban és mocsokban élőkről a sorozat. Van a az esküvői ruhás, van a maffiózó felséges (!). Csupa csupa IQ gyenge szereplőkkel minden.


Hogy honnan tudom? Mert mászkálok a csatornákon néha, és rendszeresen belefutok, és van hogy végig is néztem hüledező szemekkel.

Hiába, mindenre van igény. Van, akinek erre.

Az Éjjel nappal Budapest ehhez képest egy értelmiségi műsor XD

2013. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!