Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti élnétek olyan családban,...

Ti élnétek olyan családban, mint Honey Boo Boo?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná, miről van szó: [link]


Lehet, hogy nem a legértelmiségibb család, de mindig együtt vannak, önmaguk lehetnek, vidámak, imádják egymást... én élnék egy ilyen családban. Irigylem őket, hogy ott mindig vidámság van és elfogadják egymást, itthon meg folyton feszült a hangulat és csak kényszerből vagyunk egymással.



#család #honeybooboo
2013. okt. 27. 13:56
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
75%
Jopofa :) én is nézem, igaz külföldi adón. Nem amúgy nem szeretnék egy ilyen családban élni.
2013. okt. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
84%
kik ezek? valami retardáltak? még nem hallottam róluk
2013. okt. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
86%

addig oké,hogy vidámak,imádják egymást,DE:ahogy élnek az néha gusztustalan..

És a gyerekek sem tisztelik egyáltalán a szülőket.

2013. okt. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
55%
a kislány neveletlen,nem igazán tud viselkedni sem
2013. okt. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
78%
Egy igazi mocskos, erkölcstelen, gusztustalan család... Élne a fene ilyenben.
2013. okt. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
3 Nem igaz, hogy nem tisztelik a szülőket. A kislány tök aranyos, lelkiismeretes. Csak nagypofájúak és szókimondókat. Szerintem ez vicces:D
2013. okt. 27. 14:10
 7/55 anonim ***** válasza:
75%
Nekem ilyen volt a családom egy része, azzal a különbséggel, hogy értelmiségi szülőkkel. De a három lány szinte ilyen volt, mint ők. Mostanra már felnőttek, szétszéledtek a világ minden tájára és alapvetően normális ember vált belőlük.
2013. okt. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
5 Erkölcstelen?
2013. okt. 27. 14:11
 9/55 anonim ***** válasza:
87%

Fogalmam sincs kik ezek, de reklám erejéig láttam a tévében őket. A kislány egy hihetetlenül beképzelt, neveletlen kölyök, a család többi tagja említésre sem méltó.

Azt meg nehogy azt hidd hogy ott mindig móka és kacagás van.

A tévé előtt úgy kell mosolyogni és mókázni ahogy előírják..

Amúgy nem élnék ilyen családban, mert az emberek azért ismerik, mert annyira idiótának, katasztrófának tartják őket, hogy vigasztalja a tudat hogy vannak rosszabb emberek is mint ő maguk..Ugye más kárán az ember jobban nevet mint a sajátján..

2013. okt. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
9 Ez igaz, lehet, ha nincsenek kamerák, akkor nem ilyen happy minden és hogy a káröröm is kell, de én más szempontból nézem. A retardáltságuk nekem poén a vidámságot és az összetartást meg irigylem, akár kamu, akár nem.
2013. okt. 27. 14:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!