Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti élnétek olyan családban,...

Ti élnétek olyan családban, mint Honey Boo Boo?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná, miről van szó: [link]


Lehet, hogy nem a legértelmiségibb család, de mindig együtt vannak, önmaguk lehetnek, vidámak, imádják egymást... én élnék egy ilyen családban. Irigylem őket, hogy ott mindig vidámság van és elfogadják egymást, itthon meg folyton feszült a hangulat és csak kényszerből vagyunk egymással.



#család #honeybooboo
2013. okt. 27. 13:56
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
19 Ez igaz, de most ők vannak kéznél.
2013. okt. 27. 14:35
 22/55 anonim ***** válasza:
illetve később egy ilyen gyereknek mégis milyen értékrendje lesz, ha most sem képes viselkedni?
2013. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:
20 Azok a családok mennyivel jobbak, akik rákényszerítik a gyerekeiket az ilyen versenyekre, hogy ők villoghassanak? Nem biztos, hogy rosszul fog fejlődni a kislány, mert szeretet veszi körül.
2013. okt. 27. 14:36
 24/55 A kérdező kommentje:
Amúgy amikor vajon csúszkáltak és leszúrta őket a mamájuk, akkor a booboo tök lelkesen takarított.
2013. okt. 27. 14:37
 25/55 anonim ***** válasza:
54%
inkább meghalnék.
2013. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
58%

nem hiszem..egyébként nem tudom, mások hogy vannak vele, de nekem erről a műsorról a megkülönböztetés jut eszembe...mert ha megnézed, egy putriban élnek, a kiscsaj testvérei kb. le vannak tojva magasról, csak az számít, hogy "Honey Boo Boo" minden egyes szereplésére legyen egy drága ruhája, meg még tánctanárt fogadnak neki, stb.

szóval nekem ebből az egészből az jön le, hogy az anyuka a kislányban látja úgymond önmagát és ezért őt nyomatja folyamatosan ezekre a versenyekre, a többi gyerekével meg nem is foglalkozik. persze lehet, én látom rosszul, csak azok alapján mondom ezt, amit eddig láttam, nem igazán szoktam nézni...

2013. okt. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
82%

Magyarul is megy jelenleg a TLC-én.


Én nem élnék ilyen családban, túl harsányak, a gyerekek pedig iszonyat neveletlenek, és semmi igazi értéket nem kapnak a kedves Mamától. Tipikus proli család (bocsánat, nem a munkára értem, hanem viselkedésre).


Az igaz, hogy összetartanak, de semmi több.


Az egész famíliát átlehetne rakni a TLC-én futó másik műsorba, ahol egy képzett nevelőnő rakja helyre az ilyen családokat. A címét sajnos nem tudom.

2013. okt. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
60%

Még az előző vagyok.


Igen, lehetne rosszabb is a helyzet. Alkoholista papa, verés stb, de azért ez is messze van az ideálistól.

2013. okt. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:

26 Minden családban van egy kis kedvenc. Ezért jó az egykéknek. Már akit szeretnek a szülei, mert ugye az se garantált.


27 Miért? Látsz rajtuk valami lelki sérülést?

2013. okt. 27. 15:15
 30/55 anonim ***** válasza:
Én bírom őket, nagyon!
2013. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!