Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti élnétek olyan családban,...

Ti élnétek olyan családban, mint Honey Boo Boo?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná, miről van szó: [link]


Lehet, hogy nem a legértelmiségibb család, de mindig együtt vannak, önmaguk lehetnek, vidámak, imádják egymást... én élnék egy ilyen családban. Irigylem őket, hogy ott mindig vidámság van és elfogadják egymást, itthon meg folyton feszült a hangulat és csak kényszerből vagyunk egymással.



#család #honeybooboo
2013. okt. 27. 13:56
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nálam csak TLC megy (Hú, most leégtem). És az utóbb említett, értelmiségi műsort is szeretem:) Szeretem a dzsuvát:)
2013. okt. 27. 15:49
 42/55 A kérdező kommentje:
39 A boldog gyerekkor és szerető család nem egyenlő a dzsuvával.
2013. okt. 27. 15:50
 43/55 anonim ***** válasza:
59%
Az a család szociopaták gyülekezete, ráadásul gusztustalanok is. Gondold csak el: átlagos, NORMÁLIS családról szóló sorozatot ki nézne. De kérdésedre válaszolva: nem élnék ilyen családban. Szerencsére nekem jobbat dobott a gép :)
2013. okt. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:

nagyon el vagy tévedve kérdező, rengeteg téves képzet létezik a fejedben a családból és az értékrendekről

nem az számít, hogy ki milyen anyagiak között nő fel, hanem az, hogy a szülők mit közvetítenek a gyerekek felé

illetve normális családban, ahol több gyerek van, nem létezik olyan, hogy "az egyik mindig kedvenc", a szülők szeretete azonos arányban oszlik el a gyerekek között, ha valahol megjelenik ez a megkülönböztetés, ott már nagy bajok vannak

írtad, hogy ezek a gyerekek, akik ebben a műsorban szerepelnek nem indulnak hátrányosan a viselkedésük miatt, mert szeretet veszi őket körül, és azoknak a gyerekeknek milyen rossz, akik nem ilyen szerető családban nőnek fel

van egy értékrend, amit a szülők közvetítenek a gyerekek felé, ezáltal kialakul a gyerekekben is egy értékrend, egy világnézet, viselkedés, személyiség és társai, de amikor már kezd kikupálódni, tájékozódni a világról, onnantól kedve rajta áll, hogy hajlandó-e változtatni az életén, vagy továbbra is ezeket a rossz tulajdonságokat viseli

ezzel csak azt akartam mondani, hogy ez sem fekete-fehér, hogy, ki hol nő fel, olyanná válik

ha nem vagy megelégedve a családoddal, akkor változtass a jövőben, és ne egy mézzel, mázzal, rózsaszín köddel körbekent "családot" akarj utánozni

2013. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
Értelmiségi vagyok, boldog gyerekkorral, az átlagnál nagyobb irodalmi műveltséggel, két pár diplomával, és bátran kijelentem: szeretem a TLC csatornát, úgy, ahogy van. Engem jobban kikapcsol, mint a bárgyú faktorok, celebek és a végtelenségig húzott, nyúzott beszélő fejek műsorfolyamai.
2013. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:

44 Te most viccelsz? Nem azt mondtam, hogy a szeretet megmenti őket attól, hogy esetleg rossz értékrenddel indulnak el az életben, amit a társadalom elítél (bár nem biztos, hogy elítéli, csak ezt hangoztatja mindenki). Csak azt, hogy százszor erősebbek lelkileg, mint mondjuk egy értelmiségi, tiszta, rendezett, szuper családból származó egyén, aki a látszat ellenére semmi szeretetet nem kapott, ezért elhagyatott, gyökértelen és amiatt vezethető lesz. Persze ez is egy klisé, de csak egy példa. És azért lesznek erősebbek lelkileg bubuék, mert van önbizalmuk, akiket meg egész életükben korbáccsal fegyelmeztek, hogy rendesen viselkedjenek, de közben semmi igazi értéket nem adtak át nekik, azoknak meg nem lesz. Az önbizalom fontos, anélkül nem lehet boldogulni, csak csapódni ide-oda. De ebből most nehogy azt szűrjétek le, hogy aki igénytelen és mocsokban él, az a jó, a rend meg a rossz, nem ezzel hozom összefüggésbe az önbizalmat.


45 :)

2013. okt. 27. 22:26
 47/55 anonim ***** válasza:
Nem, nem szeretnék debilek között élni.
2013. okt. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kell mélyebb értelmet keresni ebben a műsorban. Egyszerűen csak szórakoztatásra csinálták. Akinek tetszik nézze, akinek nem az ne. Én akkor nézem végig, ha baromi hajszás napom volt és kell valami, ami leblokkolja a maradék agyállományomat.
2013. okt. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
Na ja, én is akkor mézem, ha már csak annyi agyam maradt, mint nekik.
2013. okt. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:
Nincs mélyebb értelme, de az ember csak nézi valamiért:D És nem biztos, hogy csak a humor kedvéért, bár tény, hogy anélkül unalmas lenne.
2013. okt. 29. 10:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!