Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom lánya túllőtt a...

A párom lánya túllőtt a célon. Hogyan leckéztethetnénk meg?

Figyelt kérdés

Nem büntetni szeretném, hanem megleckéztetni.

Röviden: Létrehozott egy kamu női profilt. Feltörte az apja fb-ját, majd saját magával beszélgetett, mintha az apja és a nő között szeretői viszony lenne.

Amikor a párom egyik este elvitte moziba a lányát, a kamu profilról a nő megköszönte a mozit meg a vacsorát.

A párom semmit nem tudott erről, nekem fel sem tűnt hogy az utóbbi időben nem is használja a facebookját.

A lány szólt nekem, hogy a barátai többször látták az apját egy idegen nővel vacsorázni. Bogarat ültetett a fülembe, de kiderült az igazság.

17 éves a lány egyébként.


2013. okt. 18. 21:39
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
70%
Ez pedig hálát vált ki belőle. Jó próbája lesz az eddigi nevelésnek, hogy él-e ezzel a bizalommal, vagy visszaél. Ha a második, akkor az egy újabb szakasz.
2013. okt. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
Annyira már nem kislány. Jövőre nagykorú lesz. Én tizenévesen biztosan tudtam volna, hogy ez milyen aljas dolog, és sose tettem volna ilyet. Pedig nem vagyok szent. Ez nem gyerekes csíny, hanem nagyon komoly dolog az én szememben, és valaki nagyon elbaltázta a nevelését. Odamegy enni, játssza a kedveset, barátságosat, a kérdező mit sem sejt, erre a lány ilyen görény dolgot csinál. Olyan, mintha hátbaszúrta volna a kérdezőt. Nagyon aljas és gusztustalan.
2013. okt. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
a rendőrséges duma szerintem is jó ,mert sajnos aki ilyenre vetemedik arról lepereg az ejnyebejnye szobafogság...
2013. okt. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
87%
El van kényeztetve! Nem tudom, hogy mennyire menthető még a helyzet, de lehet érdemes lenne megpróbálkozni vele! A lánynak nyilván elég nagy traumát okozott a válás, a kevés korlát miatt meg hülyén viselkedik (pl. hisztizik ha nincs pizza, vagy 50 ezer ft zsebpénz). Kellene valaki, akivel beszélgethet, akinek megnyílik! Nyilván, egy ilyen lebukás után azt várná az ember, hogy leszidják, megbüntessék, de talán az is érdekes lereagálása lenne a dolgoknak, ha szépen, nyugodtan, kedvesen és elfogadóan beszélgetnél vele, hogy te megérted őt, hogy nehéz neki ez az élethelyzet, amiben van, esetleg valami hasonló szitut felhozol a saját életedből, megpróbálsz szépen a bizalmába férkőzni, és ha sikerül, akkor el fogja szégyellni magát, és bűntudata is lesz, mert rájön, hogy nem ez a dolgok megoldása, és nem téged kellene büntetnie!
2013. okt. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy eléggé gyerekes, ostoba, szánalmas húzás volt a részéről. Szobafogság? Hány éves 10? Jövőre 18, a párod szerint majd csendben csücsül az ágyán és rádöbben milyen csúnya dolgot tett? Valószínű...

Egy álszent kis dög. Soha a büdös életbe többet nem állnék vele szóba! Én már annyit sem bajlódnék vele, hogy megleckéztessem , azt majd az élet megteszi helyettem...

2013. okt. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

A szobafogság nem ér semmit. Ez a rendőrségi dolog jó ötlet, én megcsinálnám simán.


Csak jó sokáig húzzátok a dolgokat, ne 1-2 napig, hogy rendesen elgondolkozzon.

2013. okt. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%

Én is a rendőrséggel paráztatnám be. 1 év múlva nagykorú, nem árt ha megtanulja, hogy bizonyos tetteknek súlyos következménye van. Pl. kamuprofil létrehozása miatt is perelhető valaki, egy ügyvéd nyilatkozott egy cikkben, hogy az ilyen visszaélések esetén akár százezreket is lehet kártérítésként igényelni, egyre több az ilyen per és biza nyernek.

Én megfingatnám a kiscsajt, mert egy szimpla szobafogságtól csak dacosabb lesz, de okosabb nem.

2013. okt. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
Na, mit tettetek végül?
2013. okt. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!