Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom lánya túllőtt a...

A párom lánya túllőtt a célon. Hogyan leckéztethetnénk meg?

Figyelt kérdés

Nem büntetni szeretném, hanem megleckéztetni.

Röviden: Létrehozott egy kamu női profilt. Feltörte az apja fb-ját, majd saját magával beszélgetett, mintha az apja és a nő között szeretői viszony lenne.

Amikor a párom egyik este elvitte moziba a lányát, a kamu profilról a nő megköszönte a mozit meg a vacsorát.

A párom semmit nem tudott erről, nekem fel sem tűnt hogy az utóbbi időben nem is használja a facebookját.

A lány szólt nekem, hogy a barátai többször látták az apját egy idegen nővel vacsorázni. Bogarat ültetett a fülembe, de kiderült az igazság.

17 éves a lány egyébként.


2013. okt. 18. 21:39
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
Én azelőtt nem ismertem, és amúgy sem jutott volna eszembe alkalmazni.
2013. okt. 18. 21:57
 12/48 anonim ***** válasza:
81%
keyloggert a mocskos hackerek használnak,engem pl úgy károsítottak meg,hopgy több százezret leeletek a bank számlámról.....keylogger-nek "köszönhetően".rohadjon meg ,aki kitalálta.mert csak megnyomorítja az embert,meg ez a szemétrevaló internetvilág is!sztm még finom is voltam.
2013. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
100%

ki akar golyózni téged az apja mellől.. kerüld..

"Kerüld a Gruffacsórt, fiam,

A foga tép, a karma metsz!

Ne járj, hol grémmadár csuhan

S a böszhedt Gyilkanyessz!"

2013. okt. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:

Nem tudom elkerülni. És nem is akarom.

Igen egyből rájöttünk mit akart ezzel elérni, de ha esetleg szakítunk is az apjával (nem tervezzük) akkor sem békül ki a lány anyjával.

És a lány sem fog több pénzt kapni, gondolom az lehet a hiszti oka, hogy nem kap több tízezer ft-ot hétvégente bulira.

2013. okt. 18. 22:04
 15/48 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy. Nem süllyedek le felnőtt nőként egy hisztis kis tinilány szintjére. Felfogom, ami történt, elmondom neki, hogy nem jött be a húzása, és elég szánalmas a viselkedése, majd élem tovább a saját, felnőtt életem. N30
2013. okt. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:

Nehezemre esne szó nélkül hagyni, mármint annyival letudni hogy "tudok róla de nem jött be a terved".

De igazad van nem szabad lesüllyedni az ő szintjére.

2013. okt. 18. 22:10
 17/48 anonim ***** válasza:
77%

Két qrva nagy pofont javaslok. Zsebpénzt megszüntetném, menjen diákmunkára, ha lóvé kell. Gondolom veletek él ez a liba, úgyhogy a ruháit magának kéne kimosnia meg kivasalnia, hogy életében először valami hasznosat is csináljon. De fölhúztam magam ezen!

Nem irigyellek, igazi görény a kiscsaj! Én tutira megnyúznám. Most, hogy olvastam a kérdést, ill. hogy miket csinált, úgy érzem ölni tudnék.

2013. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

Nem él velünk, de gyakrabban jön mint 2 hetente hétvége.

Ha otthon nem olyat főz az anyja amit ő szeret, telefonál hogy nálunk mi a kaja, és átjöhet e beszélgetni.

Amikor az anyja nem ad pénzt neki akkor az apjától kér. Eleinte elég sokat kapott havi szinten (40-50 e ft bulizni és ruhákra), de mivel nyáron megbukott, ezért visszavettünk a költőpénzből.

2013. okt. 18. 22:15
 19/48 A kérdező kommentje:

De egyébként nem tudom otthon csinál e valamit. Én az anyjával ritkán beszélek, ő meg nem mesél semmit.

Csak panaszkodik hogy az anyja nem rendelt neki pizzát vacsorára hanem azt kellett volna ennie amit ebédre evett, ezért inkább átjön hozzánk mert mondjuk mi épp melegszendvicset eszünk vagy rántottát.

2013. okt. 18. 22:17
 20/48 anonim ***** válasza:
100%

nem kell megleckéztetni elég ha te levegőnek nézed a kedves párod pedig elbeszélget a kislányával.

Ne süllyedj le semmi ilyen szintre, nehogy a párod és közted vita legyen, a kislánynak ez a célja.

2013. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!