Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom lánya túllőtt a...

A párom lánya túllőtt a célon. Hogyan leckéztethetnénk meg?

Figyelt kérdés

Nem büntetni szeretném, hanem megleckéztetni.

Röviden: Létrehozott egy kamu női profilt. Feltörte az apja fb-ját, majd saját magával beszélgetett, mintha az apja és a nő között szeretői viszony lenne.

Amikor a párom egyik este elvitte moziba a lányát, a kamu profilról a nő megköszönte a mozit meg a vacsorát.

A párom semmit nem tudott erről, nekem fel sem tűnt hogy az utóbbi időben nem is használja a facebookját.

A lány szólt nekem, hogy a barátai többször látták az apját egy idegen nővel vacsorázni. Bogarat ültetett a fülembe, de kiderült az igazság.

17 éves a lány egyébként.


2013. okt. 18. 21:39
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
49%
Mondjátok el neki, hogy tudjátok, mit csinált, és hagyja abba. Mellékesen: senkinek a fb fiókját nem lehet feltörni. Leggyakrabban maga a tulajdonos segíti asaját fiókja feltörését, hogy elmondja, leírja, stb a jelszavát. Ezt a megleckéztetést hogyan gondoljátok? Ástok neki egy nagy gödröt, hogy essen bele?
2013. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

Rakott a párom gépére egy jelszó lopó programot, ami egy jegyzettömbbe menti a leütött karaktereket.


Nyilván nem szeretnénk se megverni se lekiabálni a fejét. Valami olyanra gondoltunk, amitől ő jön á saját maga, hogy butaságot tett, és bocsánatot kér.

2013. okt. 18. 21:47
 3/48 anonim ***** válasza:
34%
Hogy lopta el a jelszót, ha a párod nem is használja a facebookját?
2013. okt. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy egyáltalán nem, hanem az utóbbi 3-4 hétben nem facebookozott otthon.
2013. okt. 18. 21:49
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
A párod lépjen be a facebookjába, és kezdjen el beszélgetni az "álnővel", vagy írjon neki egy levelet. Azt hiszem meg fog lepődni a lány, és talán rájön, hogy tudjátok mi áll a dolog mögött..
2013. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Ez a kamu beszélgetés amit a lány talált ki, nem tudom mikor kezdődhettek, de a mozis példa amit leírtam az 3 hete pénteken történt.
2013. okt. 18. 21:50
 7/48 anonim ***** válasza:
98%
Keyloggernek nevezik,jó görény húzásai vannak a lánynak.részvétem!
2013. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

Szándékosan nem akartam kiírni a program nevét de igen keylogger. :)

/nem szeretnék senkinek ötletet adni/

2013. okt. 18. 21:53
 9/48 A kérdező kommentje:
Egyébként úgy bukott le, hogy az informatikus ismerősünk eljött megnézni a gépet és észrevette a programot.
2013. okt. 18. 21:54
 10/48 anonim ***** válasza:
98%
A keylogger az adott program típusa, és szinte mindenki tudja, mi az és mit csinál :)
2013. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!