Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem meg fogok bolondulni...

Úgy érzem meg fogok bolondulni. én ezt már nem bírom! Felnőttek, adnátok tanácsokat mit tehetnék? 15/L

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy 15 éves lány vagyok. anyukámék 12 éves koromban el váltak anyu el költözött az alföldre 220 km-re és vele mentem...vele laktam 2 évig és nem szerettem ott lenni így vissza költöztem apukámhoz a dunántúlra. Apukámnak már a kezdetektől kezdve van egy "barátnője" eleinte ilyen nyalizós volt meg normális am 32 éves...1 éve sem voltak együtt, de szépen teherbe ejtettette magát...ugyh van egy hugom aki októberben lesz 1 éves...de amióta ez anő teherbe esett...tiszta bolond..ki nem állhatom rühellem....azzal kezdődött az egész hogy elvették a szobámat...apu azt mondta az a szoba mindig az enyém lesz és elvették..mert ő terhes és neki a másik ágy nem volt kényelmes....nekem meg szét ment a hátam a másik ágyon...azzal kezdődött, hogy szépen ki túrtak a helyemről....amióta meg megszületett ez a gyerek semmit nem csinál ez a nő...se takarítás se főzés se semmit csak egész nap mos....de egész nap megy a mosógép én meg este 10 után vagy reggel 5 kor amikor felkelek akk kapcsolhatom be a mosógépet....a ruhaszárítómat amit apa vett külön nekem azt is elvette és nem adja vissza...folyamatosan le veszi róla a ruháimat...ha haza jövök a suliból már hulla vagyok...7-8 óráim vannak és multkor is akartam menni fürdeni meg hajat mosni és akk be megy elém.....de ő egész nap itthon van és semmit nem csinál..nekem meg van egy fárasztó napom és kipihenni sem tudom magam....és semmi költségbe nem száll bele...se rezsi se kaját nem vesz hűtőbe se semmi....apu meg felelőtlen és soha semmi kaja nincs itthon pedig lenne rá pénze...én kell finanszírózzam magamnak a kaját....nevetséges ami nálunk folyik...és úgy érzem ellenem akarja aput "uszítani" úgy érzem apu életébe már csak ez a nő meg a gyerek van....és idegesít ez az egész és nagyon fááj :((( anyu is nagyon hiányzik :((( borzalmas ez a nő és szégyen az ami nálunk folyik...úgy érzem teljesen ki vagyok túrva mindenből....nagyon utállom ezt a nőt, tegnap arra is gondoltam, hogy elköltözök mamámékhoz....legalább 1 hónapra...nem bírom el viselni őket kérlek adjatok tanácsot!! előre is köszönöm :((
2013. szept. 17. 15:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Szegény, nem lehet könnyű. Nem tudnál anyukádhoz költözni?
2013. szept. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
220 km re van :// és ide járok suliba is most vagyok 9-es és nagyon tetszik :) nem szeretnék ki iratkozni...
2013. szept. 17. 15:19
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
Esetleg ha meg lehet nálatok beszélni akkor koleszba is beköltözhetnél. Nálunk is volt egy lány aki annyira nem jött ki az anyukájával, hogy inkább megengedték, hogy koleszos legyen. A másik opció a nagymamád.
2013. szept. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
16%

Gondolom, hogy a nőnek nem tetszik, hogy a kis háromfős családjukba beköltözött egy kamasz. Nem tud és nem is akar veled mit kezdeni. Itt atyád volna a kulcsfigura, aki megszervezhetné a fegyelmet, napirendet, kötelezettségeket.Ha neki jó a nő is, meg a gyermek is, ne túrd fel a békéjüket! Valóban, ha megoldható, hogy a nagyiéknál lakj, menj oda!

Biztos, hogy eredetileg ez a te otthonod is volt, de a nő azt hitte, csak apádat kapja, nem egy kamaszt is.

Beszélj atyáddal!

2013. szept. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
próbáld velük ezt megbeszélni amikor ez a nő is ott van és apukád is. és ha nem működik akkor költözz el vagy anyukádhoz vagy mamádhoz.
2013. szept. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
13%

Lehet, hogy jobb, ha átmész mamádékhoz.

De hogy kicsit másként is lásd azt a "nőt".

Egy pici babát nevel, aki sokat koszol, akire mosni kell. Valószínűleg azért megy sokat a mosógép, mert nem egy 30fokos mosást indít el, hanem 60-95 fokosat a babaruhák miatt, és az hosszú ideig megy.

Miért ne adna bele pénzt a közösbe? Ő is kap gyedet vagy gyest. Otthon van a picivel. Neki most ez a feladata.


Kérd meg apukád, hogy szeretnél vele közös programot. Próbáld meg a kistestvéred megszeretni.

2013. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
a sulitól 10 km-re vagyok...apu akarta h költözzek ide...nem fogok koleszbe menni..majd szépen megtanítja ezt a hülye pi-csát már elnézést kérek...alkalmazkodni...mert rohadtul nem tud...
2013. szept. 17. 15:28
 8/27 A kérdező kommentje:
Jólvan remek kaptam egy szép kis üzenetet :DD akk kedves Enud: én azért költöztem vissza apához mert nekem nem tetszett az alföldön...basszus..mindenkim itt van az egyetlen anyukám van ott az alföldön...jó, hogy vissza költöztem....és ááhh pici baba meg stb...túúúlzás az amit csinááál...tiszta bolond....tanuljon meg alkalmazkodni...és basszus ő tudta nagyon jól h apunak van egy kamasz lánya....ő vállalta ezt be ő mindent tudott...akk viselje....
2013. szept. 17. 15:31
 9/27 acelsziv ***** válasza:
12%
Nagyszerű! Ha te ebben ennyire biztos vagy? akkor minek rabolod az időnket a fölösleges rinyálással?
2013. szept. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Most meg persze mindenki engem bánt üzikbe...foggalmatok sincs milyen rossz nekem...1 éve lelki bajos voltam és be pisiltem éjszakánként...ttiszta depressziós vagyok...hülyén érzem magam kész vagyok teljesen....de jah lehet védeni egy ilyen nőt még a tisztaságot sem ismeri mert takarítani azt nem tud az biztos -.-"
2013. szept. 17. 15:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!