Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazam van, vagy a lányomnak...

Igazam van, vagy a lányomnak kéne igazat adnom? Fontos!

Figyelt kérdés

A lányom lassan 1 éve hogy betöltötte a 18-at, de nem engedem hogy igyon. Nem is szokott azt tudom, de tegnap volt a hűtőben egy gyümölcsös likőr, amit felöntött kólával, és itta. Ma nem láttam hogy inna, nem cigizik, nem drogozok Hála Istennek, de nem szeretném hogy igyon. Azt mondta mivel nagykorú, nem tiltja senki és semmi.



40/N


2013. aug. 12. 19:51
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Drogozik*
2013. aug. 12. 19:51
 2/40 anonim ***** válasza:
96%

Minél jobban tiltod, annál édesebb lesz a gyümölcs.

Én 26 vagyok, néha esténként ha megkívánom, megiszok egy pohár bort, hétvégén haverokkal egy sört és ettől nem vagyok sem alkoholista, sem rosszabb ember. Valóban nem tilthatsz már neki semmit, itt már csak az az elmúlt 18 év köszön rád vissza, amit tőled kapott eddig.

2013. aug. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
96%
Szerintem semmi rossz nincs abban hogy egy hónapban egyszer megiszik egy likört vagy egy kólás wiskeyt..:) nem lesz tőle semmi baja,csak mértékkel,de ha nagyon tiltod neki csak bonyodalom lesz belőle:)
2013. aug. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Szerencsére a whisky meg vodka nem megy neki...Csak lestem mikor megláttam hogy kiönt egy kicsit és iszogatja.
2013. aug. 12. 20:01
 5/40 anonim ***** válasza:
83%
Szándékosan csinálja, mert tiltod, ahelyett, hogy megbeszélnéd vele. Én is heccelnélek, az tuti, hát ez nagyon magas labda, le kell csapni.
2013. aug. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
76%
Ha tilos az alkohol, miért van ott szem előtt?
2013. aug. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
96%

Már bocs,de úgy tűnik a középkorban ragadtál kérdező,ez már a 21.század.


Megérteném az aggodalmad,ha részegre itta volna magát,de így már 18 évesen...

2013. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
95%

18, azt csinál, amit akar - elvileg -, meg ez a NEM IHATSZ - hozzáállás gáz (szerintem), mert hogyan tanulja meg, mi a mérték. Meg, ha be is rúg, hát istenem, tapasztalja meg azt az érzést is. Nem fogja holtrészegre inni magát, max. nem emlékszik egy-két dologra. Ezzel sincs amúgy baj, míg van mellette valaki, aki vigyáz rá.


Egyébként minél jobban tiltod, annál inkább vonzani fogja - tiltott gyümölcs.


Én sem ittam 18 éves koromig - igaz, nem tiltották. Buliban iszok, módjával - de én a legkevesebbet, mert a természetem miatt inkább minden barátnőmre én vigyáztam. A mostani feszten volt kis filmszakadás, de a barátom megígérte, hogy vigyázni fog rám (vele és az ő másik két barátjával mentem). Mivel nem kellett féltenem senkit, és nekem sem kellett félnem, kicsit jobban elengedtem magam.

A másnapi hányingert leszámítva semmi bajom nem lett.

2013. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
92%
Igaza van a lányodnak! Beteges amit csinálsz komolyan...
2013. aug. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Mondta hogy volt már részeg, de nem akarom hogy alkoholista legyen belőle...Hogy mindent alkohollal oldjon meg...
2013. aug. 12. 20:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!