Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyunak vagy nekem van igazam?

Anyunak vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés

anyu ma megkert hogy menjek el egy felmosoert a boltba. kis hiszti utan belementem. elkezdem poenkodni,hogy nemar hogy egy felmosoval kelljen vegigmennem az egesz falun.ezen felkapta a vizet..elkezdett csapkodni,orditozni. azota 2x is odamentem hogy biztos ne menjek el ?..( mondta hogy ram sose szamithat meghogy meg me probaljak elmenni veluk vasarolni szombaton) aztmondta el megy o akkor..

mit tegyek ?..


2013. márc. 28. 16:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

Ez annyira tipikus :D Az én kamaszkoromat juttatja eszembe.


Semmit ne csinálj, ha legközelebb megkér valamire, ne kötekedj, hanem húzzál le érte a boltba. Nem fáj az, csak most gondolod azt. De hidd el 20-on felül már csak nevetni fogsz azon, milyen buta vagy most :)

2013. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%

nehogy már anyukád hibáztasd.

miért más a gatyájába dugja a felmosóját mikor kijön a boltból? biztos megszólnak hogy:

na láttátok xy-ont? egy felmosóval rohangált az utcán-


ennyi bajod legyen a földön te szerencsétlen

2013. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
Csúnyán viselkedtél, kérj bocsánatot és menj el a felmosóért. Szard már le mit gondolnak a faluban, mindeni felmos, mindenki vesz felmosót, még wc papírt is használ mindenki azt is haza kell vinni. Ha nem akarod, hogy lássák, hogy felmosó rongyot viszel a kezedben akkor tedd egy zsákba, zacsiba. Ne hisztizz máskor, majd ha felnősz megérted! De az is igaz, hogy az a dolgod most kamaszként, hogy hisztizz, ilyen az ember :D Puszild meg anyudat, ölelgessed meg és menj a felmosóért.
2013. márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

szerencsétlen? ejej

álljon már meg veled a ló. :/ következő sértő szavad már a hülye lesz ? :)

2013. márc. 28. 16:27
 5/23 A kérdező kommentje:
de baccus, csak poénból mondtam :/ már kabátba voltam,hogy elindulok meg minden..
2013. márc. 28. 16:29
 6/23 anonim ***** válasza:
65%
De lehet anyudnak rossz napja van, meg fog neki jönni, vagy valamiért ideges, és rosszul esett neki, h még veled is küzdenie kell. Egyszerűen nem volt humoránál. Van ilyen.
2013. márc. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Ez tényleg tipikus :-D Kb olyan, mint amikor egy csomag wc-papírt kellett hazavinnem kamaszkoromban. Anyukádnak is igaza van, nem amúgy nem volt túl nagy kérése feléd, elsőre is megtehetted volna, hogy elmész a boltba, de neked is igazad van, mert a te korodban én is így reagáltam :-D
2013. márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%

A "kis hisztiddel" már eleve felidegesítetted,erre rátett még egy lapáttal a "poénkodás is".

Ennyi, igaza van, bár a csapkodás nem kellett volna.

2013. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
68%
"de baccus, csak poénból mondtam :/ már kabátba voltam,hogy elindulok meg minden..", De nem indultál, hanem jártattad, folytatva ezzel az elözö hisztidet. Csodálkozol anyádon?
2013. márc. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, szerintem adott egy szimpla, hétköznapi helyzet, amit alapban mindketten rosszul kezeltetek, te azért, mert nem vetted észre, hogy anyukád nincs éppen poénkodós hangulatban, anyukád meg azért, mert ezen besértődött.

Menj el a nyamvadt felmosóért, és máskor mielőtt poénkodsz, nézd meg, hogy alkalmas-e rá a pillanat, pl. amikor valaki az ünnep előtti készülődéstől be van hisztizve, akkor biztosan nem az.

Egyébként minden ellenkező híreszteléssel szemben ez nem korfüggő szituáció, nálunk is megesik, ahol én (49) vagyok Te, és kedves Párom az anyukád... Ő épp nyakig van a feladatokban és feszült, megkér valamire, én ugrás helyett visszaszólok valami poént, erre besértődik... hidd el, Te is pont ugyanezt csinálnád, ha valaki akkor kezdene poénkodni, amikor te épp úgy érzed, hogy elborít a feladat...

2013. márc. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!