Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez ha szólok valamié...

Miért van ez ha szólok valamiért anyunak?

Figyelt kérdés
Én 23/L vagyok, öcsém 21/F .. Én nem voltam itthon, suliban voltam és mikor hazajöttem akkor láttam mi történt, szóval múltkor anya feltett vizet a tűzhelyre, hogy főzni akar. Aztán gondolom felment számítógépezni (mert mi mást is csinálna .. folyton lóg a társkereső oldalakon és ott beszélget elég hülye hapsikkal..vagy skype-on). Annyira lefoglalták a beszélgető partnerei, hogy abból a nagy lábosból kiforrt az összes víz de úgy, hogy szénné égett a lábos alja is. De ezen a napon ez volt a 2. lábos odaégetős dolog. Szóltam neki érte, hogy "máskor jobban is figyelhetne, nem kell ennyire beszélgetni, hogy más rovására menjen". Pénzünk sincs újat venni ebből, nemhogy ilyen felelőtlenül hagyni tönkremenni dolgokat.. és mikor ezt megmondtam teljesen felháborodott, elkezdett kiabálni meg velem jött, hogy még velem is történhet ez blabla. Bezzeg mikor az öcsém mondta neki, akkor meg vigyorgott és szégyellte magát.. neki nem mert visszaszólni. Miért van az, hogy ha tök normális hangnemben is mondom tőlem nem veszi a lapot így mint öcsémtől?
2013. febr. 22. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ennek ezer és egy oka lehet, nem ismerünk egyikőtöket sem, nem tudjuk milyen a viszonyotok egymással, csak találgatni tudnánk, de azt meg felesleges.
2013. febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A férfiak mindig dominánsabbak. Gondolom apuka nincs, így az öcséd az egyetlen 'férfi' a házban.
2013. febr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!