Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyunak vagy nekem van igazam?

Anyunak vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés

anyu ma megkert hogy menjek el egy felmosoert a boltba. kis hiszti utan belementem. elkezdem poenkodni,hogy nemar hogy egy felmosoval kelljen vegigmennem az egesz falun.ezen felkapta a vizet..elkezdett csapkodni,orditozni. azota 2x is odamentem hogy biztos ne menjek el ?..( mondta hogy ram sose szamithat meghogy meg me probaljak elmenni veluk vasarolni szombaton) aztmondta el megy o akkor..

mit tegyek ?..


2013. márc. 28. 16:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
87%

Írjátok itt egy páran, hogy ti ilyenek voltatok kamaszkorban, meg ennyi idősen. Az az érdekes, hogy a kérdező sehol nem írta le, hogy hány éves. :D:D:D

Bocsi, de ezt nem tudtam kihagyni! :):)

2013. márc. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
19%
Nincs igaza senkinek sem.Ez egy tipikus játszma,amit a szülők többsége alkalmaz.Nem azért mentél volna mert akartál,hanem mert kierőszakolta.Te hálából megfricskáztad egy poénnal,amit az egója nem viselt el,besértődött,téged pedig megbüntetett azzal,hogy lelkiismeret furdalást keltett benned azzal,hogy mártírként akkor elmegy ő.Gyanítom el mehetett volna ő is,csak kényelmes volt,mint te.Nézz bűntudatosan,de azért ne érezd magad olyan rosszul,mert anyu sem szent.
2013. márc. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaaaaj utolsó, nem kell a rossz duma:)


Nyilván szarul esik a szülőnek, hogy ha egy ilyen pici dologra megkéri a gyerekét, akkor azonnal húzkodja a száját. A gyereknek sem fog leesni a karikagyűrű az ujjáról, ha néha el kell menni a boltba.

Nehogy kitaláld már, hogy szegénynek a lelkecskéje most ezt mennyire megsínylette...

2013. márc. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!