Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyunak vagy nekem van igazam?

Anyunak vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés

anyu ma megkert hogy menjek el egy felmosoert a boltba. kis hiszti utan belementem. elkezdem poenkodni,hogy nemar hogy egy felmosoval kelljen vegigmennem az egesz falun.ezen felkapta a vizet..elkezdett csapkodni,orditozni. azota 2x is odamentem hogy biztos ne menjek el ?..( mondta hogy ram sose szamithat meghogy meg me probaljak elmenni veluk vasarolni szombaton) aztmondta el megy o akkor..

mit tegyek ?..


2013. márc. 28. 16:21
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

szóval,vártam a pénzt hogy adja mar oda..azert nem.indultam. anyu semmire nem keszulodik a retkes világon,mert nem tartjuk az ünnepeket. ;) elotte peddig egyutt rohogtunk a macskankon..

lenyomorultozni meg a retkes életbe nincs jogotok,mert ba.szottul nem vagyok az,és csak 4-5 retkes mondtatot tudtok 'rólam'

ment párnak a zöld pacsi.

2013. márc. 28. 16:44
 12/23 anonim ***** válasza:
57%

Eddig melletted álltam,de az utolsó üzeneted a GYAK-osoknak elforditott Tőled. Anyukáddal is így bánsz!

60 éves nagyi

2013. márc. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
45%
A poénnal semmi baj nem volt, nyilván a "kis hiszti" már betett az ügynek. Amiről egy kamasz bevallja, hogy kis hiszti, azt el tudom képzelni...
2013. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

anyummal nem így bánok ,sot semelyik csaladtagommal sem..

utolso...hat ..:$ XD

2013. márc. 28. 16:58
 15/23 anonim ***** válasza:
41%
Hú, jó mocskos szád van. Én lehet, nem csak ordítoznék veled, hanem egy csárdás pofonnal is megtoldanám a mondandóm.
2013. márc. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
36%
Mindketten túlreagáltátok a dolgot. Temperamentumos család lehettek. Nyugi, majd megnyugszanak a kedélyek.
2013. márc. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
66%

Én régebb (értsd kamaszkorban) a wc papirtekercsekkel voltam így: csak azt ne kelljen vegyek és azzal hazamennem. Igaza volt az egyik válaszadónak, húszon túl kinövöd ezeket!



23-L

2013. márc. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
90%
Á, én 16/17 évesen szembesültem azzal a kihívással, hogy egy WC csészét (természetesen gyári újat:)) kell hazacipelnem tömegközlekedéssel, több autóbusz-átszállással Budapest túlfeliről... hát, először én is húztam a szám, de aztán ráéreztem az ebben lévő buli ízére... na onnantól kezdve már határozottan tetszett a helyzet, pozitív esemény lett a WC-cipelés... pláne, amikor pár hónap múlva olvastam, hogy Svájcban direkt csináltak ilyen performanszot, klotyókkal...
2013. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
88%
Milyen az a csárdás pofon?:D Egyet balról, egyet jobbról?:D:D:D
2013. márc. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Valamokka, az olyan. :) De még meg is pördül maga körül, aki kapja. :D
2013. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!