Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a párom ennyire...

Normális, hogy a párom ennyire az édesanyjával tervez, nem velem?

Figyelt kérdés

1,5 éves kapcsolat, egyelőre nem élünk együtt, én szülőktől külön, ő édesanyjával lakik (összeköltözés anyagilag egyelőre nem lehetséges). 25-26 évesek vagyunk.


Anyukájának se párja (régóta elvált), se barátnői. Párom húga már külön költözött. Párom édesanyja egyáltalán nem bírja az egyedül létet, akkor érzi jól magát, ha mindig van vele valaki a munka után, meg a hétvégeken. Most ő is, barátom is szabadságon vannak.

Anyukája minden nap menni akar valahova ez idő alatt, a párommal (meg persze vinnének engem is). Ha a párom nem menne vele 1-1 nap, megsértődne.


Én meg nem tudom elviselni ezt a helyzetet, mert kiborít, hogy napokig csak esténként tudunk kettesben lenni, mert egyébként mindenütt anyukája is ott van. Semmi bajom vele, de fullasztónak érzem az egész helyzetet, mert én vele járok, nem az anyjával.


Hogy mondjam meg neki, hogy egy héten egyszer-kétszer bevállalok egy "hármas napot", de egyébként én több időt nem akarok az anyjával tölteni? (Nem kérném, hogy inkább legyen velem és hagyja egyedül az anyukát, beérem azzal, ha esténként láthatom, de ennyi időt nem bírok az anyja sarkában tölteni.)

Ti megbántódnátok (fiúk és édesanyák is), ha közölném, hogy veletek kettesben bárhová megyek, de szülővel közös programot nem akarok napokig?


2013. júl. 31. 13:05
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Milyen jól leírtad 9#!
2013. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom,én 5 évig bírtam....


A párom apja sajnos 5 éve meghalt,csak az anyja maradt.

Viszont rettenetesen kötődött hozzá,már-már oidipuszkomplexusban szenvedett....

Naponta járt hozzá,volt hogy csak esténként jött haza,ami engem rettenetesen zavart a kapcsolatunk vége felé....

Ők ingyen tudtak beszélgetni egymással,vásároltak maguknak közösen két telefont akciósan,és a párommal szinte éjjel nappal beszéltek telefonon,mit főztünk?mikor eszünk?mikor fekszünk le aludni?


Ahogy így belegondolok,ez már tényleg beteges dolog volt.....

Én nem akarom,hogy a párom szakítson meg minden kapcsolatot a szüleivel,de azt elvárom,hogy ha már velem él,én vagyok a párja,akkor 30 évesen ne a saját anyja legyen a legfontosabb,mert akkor nem kell párkapcsolat,szépen költözzön oda hozzá,és éljenek boldogan!


Ha neki ez kell,legyen,rajtam ne múljék!

2013. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
66%
Hát azt a jelképes összeget lecsökkenti,akkor talán maradna is hó végén és eltudtok Ti is indulni valamerre.
2013. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Anyukája meg úgy van vele, most, hogy 2 hétig szabadságon van, "miért nem lehet minden nap elmenni valahova?" (hármasban, egész napos kirándulásokra). Én nem is igénylem a folyamatos mászkálást, egy-egy otthon töltött napnak is örülök, mikor intézem az otthoni dolgaimat, másrészt meg nem is értem, miért kéne nekem őt minden nap kísérgetni. Persze, ha barátom nem kísérné el, csak egyedül tudna menni, tényleg nincsenek barátai.
2013. júl. 31. 13:23
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:23


Kedves kérdező!


Sajnos nem fogod tudni levakarni!

A párod anyja gondolom az a típus,aki sosem szeret kimaradni semmiből sem,és szeret a középpontban lenni.....

A párod meg nem hiszem hogy fel fog lépni erélyesebben.

Ha elintézi annyival,hogy majd abbahagyja,akkor oké!

Az én anyósom nem hagyta abba,csak még rosszabb lett....

Volt hogy gyűjtögettünk,takarékoskodtunk,hogy el tudjunk menni közösen nyaralni,erre 2 héttel nyaralás előtt bejelentette párom,hogy ő hozza magával az anyját is......

Annyira ideges lettem,hogy hazautaztam....

Utána én voltam ugye a szemét.......

2013. júl. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
83%
Ezek az anyák pont azokból a nőkből lesznek, akik most a Gyerekes rovatban kérdezik, hogy miért baj az, ha a kétéves gyerekkel alszanak a párjuk helyett, vagy nem értik, miért zavar valakit, ha nekik a "pocaklakó" a minden, és semmi más sem számít...
2013. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Időnként pedig látom rajta, hogy ő sem igényelné a folyamatos közös programokat, meg a mászkálást. Volt olyan régebben, hogy én nem akartam már vele menni (az édesanyával) meg is mondtam, nem is mentem, a barátom sem akart, de azt mondta "azért mégis elmegy vele, mert ha nem menne, megsértődik" (az anyuka).
2013. júl. 31. 13:33
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

"azért mégis elmegy vele, mert ha nem menne, megsértődik"

Annyira tipikus!

2013. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha felnőtt kapcsolatot akarsz, keress hozzá felnőtt férfit. Ez a "gyerek", akivel próbálkozol, nem nőtt fel. Anyuci lelkiismeret furdalást kelt benne, érzelmileg zsarolja, ő meg hagyja. Anyuci támaszkodik, srác meg tartja. Nem fog megváltozni a helyzet, sohasem. Általában ezen nem mernek a férfiak változtatni, ha már egyszer benne ragadtak. Mondd el neki, amit gondolsz, de nem hiszem, hogy javulni fog a helyzet. "egy héten 1-2x bevállalok egy hármas napot"... én nem tenném, szóval veled még jól jár, ha tényleg így van. Én úgy gondolom, hogy aki felnőtt, az felelős a saját életéért, anyuci meg már rég nem gyerek. Szedje össze magát és élje a _saját_ életét, és a fiának is hagyja ezt! A fia is mondhatna nemet, de nem fog. Én nem pazarolnám az időm erre. Felesleges. N29
2013. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

egyedül tudod fizetni az albérletet, ketten nem tudnátok? fura.

Nyilván közel laktok egymáshoz, mert többször találkoztok egy héten...

2013. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!