Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a párom ennyire...

Normális, hogy a párom ennyire az édesanyjával tervez, nem velem?

Figyelt kérdés

1,5 éves kapcsolat, egyelőre nem élünk együtt, én szülőktől külön, ő édesanyjával lakik (összeköltözés anyagilag egyelőre nem lehetséges). 25-26 évesek vagyunk.


Anyukájának se párja (régóta elvált), se barátnői. Párom húga már külön költözött. Párom édesanyja egyáltalán nem bírja az egyedül létet, akkor érzi jól magát, ha mindig van vele valaki a munka után, meg a hétvégeken. Most ő is, barátom is szabadságon vannak.

Anyukája minden nap menni akar valahova ez idő alatt, a párommal (meg persze vinnének engem is). Ha a párom nem menne vele 1-1 nap, megsértődne.


Én meg nem tudom elviselni ezt a helyzetet, mert kiborít, hogy napokig csak esténként tudunk kettesben lenni, mert egyébként mindenütt anyukája is ott van. Semmi bajom vele, de fullasztónak érzem az egész helyzetet, mert én vele járok, nem az anyjával.


Hogy mondjam meg neki, hogy egy héten egyszer-kétszer bevállalok egy "hármas napot", de egyébként én több időt nem akarok az anyjával tölteni? (Nem kérném, hogy inkább legyen velem és hagyja egyedül az anyukát, beérem azzal, ha esténként láthatom, de ennyi időt nem bírok az anyja sarkában tölteni.)

Ti megbántódnátok (fiúk és édesanyák is), ha közölném, hogy veletek kettesben bárhová megyek, de szülővel közös programot nem akarok napokig?


2013. júl. 31. 13:05
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Az anyák sokszor ilyenek a fiaikkal, és ez szerintem egyáltalán nem normális.

A nagymamám a múltkor közölte az 57 éves apukámmal, hogy "miért nem sétálsz velem kézen fogva, mint XY-al a fia?" - apukám csak nézett egyet kerek szemekkel, hogy ugye ezt nem gondolja komolyan...

Nagymamám is mindent aputól várna el: orvoshoz menjen vele, bevásárolni menjen vele, hozza el hozzánk... Oké, persze, az anyukája, és tényleg törődik is vele, de azért ne akarjon már úgy élni a fiával, mintha az a férje lenne!

2013. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem Te is dolgozol és a párod is dolgozik,hogy nem tudtok összeköltözni? :)

Másik meg,nem tudom Te hogy vagy vele,de én nem hiszem,hogy ez normális.Mi lesz,ha együtt fogtok élni??Minden nap menni fog az anyjához..

2013. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyon ismerős a helyzet!

Nálunk is hasonló!


Én 23,a párom pedig 26 éves!


4. éve élünk együtt,én a kezdetektől fogva sajnos nem jövök ki az anyóssal,mert kötekedős,megszól mindent,stb....nagyon félti a fiát,ne takarítson férfi létére,ne tegyen odébb egy fűszálat se,az a nő dolga....


Párom minden nap átjár hozzá,2 utcával arrébb lakik,naponta 4x,5x telefonálnak,ahhoz képest,hogy a közelben van.....

Bocsánat ha gusztustalan,székelési problémái vannak,és van hogy azért felhívja páromat,hogy sikerült e kakilnia,vagy sem.....ez engem a elején nem zavart,de néha úgy érzem,mintha egy 12 évessel élnék,nem egy 26 éves férfival....

2013. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Anya vagyok, 20 éves a fiam.

Elég gáz, ha mindenhová csak a fiával akar menni, és ha nem érzi azt magától, hogy felesleges harmadik. Mond meg nyugodtan a barátodnak, amit leírtál, ha besértődik, akkor úgy kell neki.

Anyuka találjon magához való partner a csavargáshoz, nem hiszem, hogy ne lenne egy korabeli partner a környéken, vagy az ismeretségi körében.

2013. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát normális, vagy sem, ezt úgy hívják, Anyuci Pici Fia. Nagyon-nagyon ritkán szokott változni a helyzet...
2013. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Ajaj, én menekülnék az ilyen kapcsolatból (nekem is volt), Istenem mennyire rossz ez és nem fog változni sajnos!
2013. júl. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

5ös leírta a kulcsszavakat: anyuci pici fia!

Ez ilyen lesz (sőt még rosszabb).


De miért nem költöztök össze? A párod nem akarja? Ő keres kifogásokat? Talán már fel is vetette, hogy költözz hozzájuk?

2013. júl. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Én jelenleg albérletben lakom, sajnos az otthonomtól elég távol kaptam munkát, ő meg anyukájával lakik. Anyukájának jelképes összeget ad csak bele a kajába, így a keresete nagy részét félre tudja tenni. Egyelőre albérletben tudnánk csak együtt élni, de akkor ő sem látna túl sokat a hó végén a keresetéből.
2013. júl. 31. 13:20
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük a lehetőségeidet.

Ha nem vagytok egymásba fülig szerelmesek, idővel le fogsz morzsolódni. Ebben a helyzetben inkább te lépj ki a kapcsolatból minél hamarabb, gyorsabban találsz olyan férfit, aki veled akar lenni és nem az anyjával.


Ha fülig szerelmesek vagytok egymásba, akkor pedig háború lesz és nem tudom, lehetséges-e békés végeredmény. Mert idővel összeköltöztök, ha minden igaz és akkor a párod vagy naponta átjár az anyukájához, vagy az anyuka jár át hozzátok, de ezt a két opciót te nem tudnád elviselni. A párod megtenné talán, hogy elkezd kevesebb időt tölteni az anyjával, de akkor az anyja hirtelen rettentően féltékeny lesz és előveszi az anyós-hadviselést. És akkor vagy örökre megharagszik a fiára, vagy a fia kiáll mellette és a ti kapcsolatotok sérül, vagy kényes egyensúly alakul ki egy kínos, puskaporos helyzetben, ami senkinek nem lenne jó.


Hm...

2013. júl. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem jó az albérlet? Sokan laknak ott? Könnyebb költözni. Lehet keresni olcsóbbat, kisebbet. De gondolom gyártja a kifogásokat!
2013. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!