Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek ilyenkor titoktartó"?...

Lehetek ilyenkor titoktartó"? Mit tanácsoltok erre?

Figyelt kérdés
Az unokahúgom 15 éves. Tegnap eljött hozzám (3 utcányira lakik tőlem) és pár mondat után pityeregni kezdett, majd noszogatásomra kibökte: kb. 3 hetes terhes. A szülei nagyon vallásosak, retteg tőlük, azt mondta valószínűleg kitagadnák ezért, bennem bízik a legjobban, és könyörgött hogy ne mondjam meg a szüleinek,vagy az enyémeimnek , de segítsek rajta valahogy. Abortuszra gondolt. Csak tudja, hogy az nem helyes és rettenetes lelkiismeretfurdalásosa van emiatt. Vergődik és tőlem vár megoldást mert én "nagy" vagyok.(22 éves).Mit tehetnék? ezt tényleg egyedül kellene "intéznünk"? De ha meg szólok pl. az én szüleimnek, hogy finoman szóljanak az ő szüleinek, akkor ez a kislány elveszti a bizalmát örökre bennem, és ezt nem szeretném...Mit tegyek?
2009. okt. 15. 21:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 anonim ***** válasza:
74%
Ez így van, de mit fog kezdeni a kislány a gyerekkel???
2009. okt. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/87 anonim ***** válasza:
100%

szerencsére jó lett a vége :)

és jól fogadták ahhoz képest:)

és unokahúgod mit szeretne? megtartani a babát?

2009. okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/87 anonim ***** válasza:
65%

A válasz megírásának időpontja: ma 17:28


jól gondolom, hogy azok a katolikus nőgyógyászaid, azok fogamzásgátlót és esemény utáni tablettát sem írnak fel és semmilyen más védekezési módszert (pl. spirált) sem támogatják/alkalmazzák?

2009. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/87 anonim ***** válasza:
100%
De jó olvasni hogy nyugodtan fogadták a szülők! :) (Nem egy választ irtam én se) 24/L
2009. okt. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/87 anonim ***** válasza:
40%

Nagyon örülök,hogy a kislányt minden félelme ellenére szeretik a szülei.(persze annak is,hogy bebizonyosodott,hogy tényleg vallásosak)

Kedves hisztis nőgyógyász anyuka kislánya,aki maga is nőgyógyász lesz!

Mit csinál ?Megszüli és szereti.Nem lesz nehéz,hiszen jó példa van elötte.A szülei meg természetesen segíteni fogják,ameddig szükség van a segítségre.Sőt,biztos vagyok benne,hogy a távolabbi rokonsága is.

Az én nőgyógyász ismerőseimmel nincs semmi gond,viszont:

azt kell hogy hinnem ,hogy ez a nagymértékű életellenségesség,az hogy nem hiszel abban,hogy valakik szerethetik,tisztelhetik,segíthetik egymást a vallás szellemében,az,hogy annnyira fontos volt neked leírni,hogy anyukád nőgyógyász és Te is az leszel.

Nos én ebben azt látom,hogy rettenetesen irigy vagy.Mert te nem kapod meg azt a szeretetet,elismerést törődést anyukádtól,amit szeretnél.Mondjuk lehet,hogy pont azért,mert elfoglalt nőgyógyász?

2009. okt. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/87 anonim ***** válasza:
58%

uhh...utolsó hozzászólótól idézek:

"Mit csinál? Megszüli és szereti.Nem lesz nehéz,hiszen jó példa van elötte."

Na de biztos, hogy 15 évesen kellene ezt?? Szerintem elég durva, hogy a szülei akarják, hogy megtartsa a babát...enyhén szólva elcseszi azzal az életét, hogy megszüli 15 évesen azt a gyereket.

Lehet lepontozni, de ez az én véleményem.

2009. okt. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/87 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Ha persze a lány úgy dönt, hogy odaadja nektek a babát, akkor más...de mégis az ő gyereke lesz, azért teljesen sosem fog tudni lemondani róla..

És tényleg, hogy döntött?? Megtartja, vagy nektek adja??

2009. okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/87 anonim ***** válasza:
51%
Ez a 69%-os terézanya tiszta idegbeteg.
2009. okt. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/87 anonim ***** válasza:
79%
azért sajnálom a kiscsajt.Tényleg az egész életét elcseszi.... Szomorú. A gyerek apjának miért nem szolnak? ha már megtartatják a babát a lánnyal,ezzel a fiura is egy fajta felelőségget rónak. Aztán ha megszületett a gyerek,majd mit mondanak? ki az apa? a szentlélek járt a lányra vagy mI?
2009. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/87 anonim ***** válasza:
28%

Kedves kislány ,aki nőgyógyász lesz!

Még nincs meg a ph-d úgyhogy ne diagnosztikálj!

Értsd már meg te te vagy az a kislány meg más.Ő egy olyan közösségben nőtt fel,ahol a gyermeket áldásnak,ajándéknak tartják.Ő is annak fogja tartani.

Terézanya(egyébként köszönöm,hogy méltónak találtál hozzá)

2009. okt. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!