Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a gyereked...

Mit szólnál ha a gyereked párja sosem akarna nálatok enni?

Figyelt kérdés

Idáig körülbelül kéthetente ebédeltünk párom szüleinél hétvégén,rávettem maga,ettem.

De egyre rosszabb amit főz az anyukája,egyrészt az én hasam nem birja hogy minden tiszta zsír,másrészt hol túl édes a leves (húsos leves,ami sósnak kellene legyen) vagy sótlan a főétel,vagy túl fűszeres.Harmadrészt összefogdos mindent,rajtamarad a húson a zsír,de időnként a csirkén tollmaradvány is van.

Legutóbb 2 napig görcsölt a hasam,hülye fejjel a túl fűszeres ételt megettem.


Ezentúl lesz ami lesz,nem eszem többet.

Hogy lehet ezt kivitelezni sértődés nélkül?

Fogyókúra nem jó,nem hihető,diéta sem,mert betegnek hisz és szétkürtöli (és még főz is diétás kaját,ami alapból ehetetlen)


Szerintetek?


2013. ápr. 24. 13:34
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

És olyankor odaülsz velük vagy különvonulsz?


Mert náluk mindig szép nagy megteritett asztal van,előszedve a puccos tányér és pohár,stb.


Hogy nézne ki,hogy én meg addig megyek és nyomkodom a telefonom vagy olvasgatok?

2013. ápr. 24. 14:25
 22/35 anonim ***** válasza:

ma 14:20


Igen,pont ezért mondom,hogy vagy behódolsz neki,mint a többi birka,és megeszed amit eléd rak,nézzen ki akárhogy kényszerből,vagy hogy ne szóljon,vagy kiállsz magadért,és megmondod hogy bocs,de te nem vagy éhes,nem szeretnél enni,köszönöd szépen.

2013. ápr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

ma 14:25


engem nem igazán érdekelne,hogy mi mennyire puccos....

nem kérek,nem vagyok éhes,és kész.

Olyan is volt,hogy direkt ettem előtte és mondtam hogy már megkajáltunk,leültem a nappaliba,megvártam míg a párom megkajál,addig bekapcsoltam a TV-t,és ennyi.

2013. ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
a páromat se igazán értem,mert ő is panaszkodik az ételre,de ő mindig jó kiscserkész módjára odaül,még ha evett is előtte,és képes nekem rinyálni hasfájósan,hogy szaladjak már el neki,vegyek egy Renni-t,mert fáj a pocija :)
2013. ápr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Párom is ilyen,ő se szerette soha az anyja főztjét,de megeszi.(bár érdekes a dolog,mert minden másban megmondja ha nem tetszik)

Bár amit pakol nekünk,azt párom egyből a szomszéd macskáknak adja,ha nem látja a mama,ő se eszi meg.

2013. ápr. 24. 14:34
 26/35 anonim ***** válasza:
és ha őszintén elmondanád neki, hogy te nem vagy hozzászokva az ilyen ételekhez, és a gyomrod meg is bosszulja az effajta lakomákat?
2013. ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

A fűszerest már mondtam,utána lett szinte édes az egyébként sós étel.

Mondtam,hogy azért nem teljesen fűszerezetlenül mondtam.akkor visszatért a töményre.

De ez csak egy kis része,ezt még egy-két normaflore megoldja.

De a brutális ízű kajákat hogy mondod szépen? Vagy hogy azt a csirkét illene rendesen megpucolni,mert visszajön a leves ha meglátom a csirketollat.

2013. ápr. 24. 14:43
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Én elmagyaráznám, hogy a gyomrom nem bírja az ilyen zsíros, erős ételeket. Ha megsértődik, megsértődik.

Nekem sem igen ízlik anyós főztje, bár nála az a gond, hogy éppen hogy íztelenül főz. Mondjuk mivel más baj nincs vele, szoktam enni, de van étel, amiből nem ettem, ráadásul épp karácsonykor.

Ha nem szeretem, nem eszem meg, nem érdekel a sértődés.

2013. ápr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

azt hiszem ez lesz,megmondom hogy nem kérek és elvonulok.

Majd megszokja.

Elég hosszú távra tervezünk,lesz ideje.

2013. ápr. 24. 14:47
 30/35 anonim ***** válasza:
Mi lenne,ha megmondanád,hogy szeretnéd te hozzájuk vinni az ebédet,mert imádsz főzni,kikapcsol,és még csak gyakorlod,ezért szeretnél te főzni rájuk,hogy megkóstolhassák az ételedet?Esetleg áthívni hozzátok anyóst,mondván segítsen neked főzni,és te csinálod,ahogy szoktad miközben ő nézi te hogyan csinálod,és finom lesz,és akkor rájön mit szúr el.Vagy kerek-perec megmondod,hogy nem kérsz.
2013. ápr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!