Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a gyereked...

Mit szólnál ha a gyereked párja sosem akarna nálatok enni?

Figyelt kérdés

Idáig körülbelül kéthetente ebédeltünk párom szüleinél hétvégén,rávettem maga,ettem.

De egyre rosszabb amit főz az anyukája,egyrészt az én hasam nem birja hogy minden tiszta zsír,másrészt hol túl édes a leves (húsos leves,ami sósnak kellene legyen) vagy sótlan a főétel,vagy túl fűszeres.Harmadrészt összefogdos mindent,rajtamarad a húson a zsír,de időnként a csirkén tollmaradvány is van.

Legutóbb 2 napig görcsölt a hasam,hülye fejjel a túl fűszeres ételt megettem.


Ezentúl lesz ami lesz,nem eszem többet.

Hogy lehet ezt kivitelezni sértődés nélkül?

Fogyókúra nem jó,nem hihető,diéta sem,mert betegnek hisz és szétkürtöli (és még főz is diétás kaját,ami alapból ehetetlen)


Szerintetek?


2013. ápr. 24. 13:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%
Sértődés nélkül ez kivitelezhetetlen. Csak akkor tudod megúszi, ha SOHA nem mész kajaidőben :-)
2013. ápr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Nem megoldható,mert azt a napot délelőttől késő délutánig ott töltjük ,tehát egy evés mindenképp beleesik.

És nem mondhatom mindig,hogy túl sokat reggeliztem.

(régebben maradtunk vacsira is,de azt már megbeszéltük párommal,hamarabb eljövünk,és nem kell)

2013. ápr. 24. 13:38
 3/35 anonim ***** válasza:
93%

Gyomor problémáid vannak kész.... :D

Így már a zsíros fűszeres étel kizárva.

Végül is nem is hazudsz, mert tényleg nem bírja a gyomrod :)

2013. ápr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az nem sértő, ha azt mondod, hogy te nem szereted a túl fűszeres ételeket, mert mondjuk pattanásos leszel tőle, vagy fáj nagyon a hasad, ha zsíros az étel.

Mond azt, hogy otthon már ettél és ennyi.

2013. ápr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
84%
Mi volna, ha felajánlanátok, hogy ti főztök, hogy anyukájának "legyen egy szabadnapja"? Lehet, hogy még örülne is neki.
2013. ápr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
85%

Akkor ezt buktad. Anyósjelölt vérig lesz sértve. Ezek szerint csak az a megoldás, hogy erőt veszel magadon és megszed, amit főz. Vagy a sértődés...

Amúgy képzeld magad az ő helyébe, ha nálatok nem enne valaki abból, amit készítesz...

2013. ápr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy a párod tud róla, hogy nem szereted anyukája főztjét? Ő nem tud ellene tenni?
2013. ápr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
77%
ajánld fel, hogy majd te megfőzöl helyette.
2013. ápr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Konyhájába senkit nem enged,még a vizet is elénk teszi (még párom se csinálhatott soha egy rántottát se),nem hinném hogy pont főzni enged be.


Fűszerest már modtam,utána lett édes a gulyásleves.Legrosszabb kifőzdében jobbat adnak komolyan.


Párom tud róla,ő mondta,hogy kérjünk nekem egy vajaskenyeret,az rossz nem lehet.

De minden alkalommal?Már ezt is megcsináltam,de azt a szúrós szemet...

2013. ápr. 24. 13:45
 10/35 anonim ***** válasza:
77%
Itt biztos kell valami kompromisszum.Most gondolj bele,nem tudom hogy házasság vagy ilyenek tervben vannak, de ha egész életedben oda kell járnod enni akkor ez igencsak kellemetlen lesz!Vagy meg kell neki mondani hogy nem vagy te válogatós, csak nem ilyen ételekhez szoktál, és nem bírja a gyomrod.Attól még lehet nagyon finom a mama főztje, de nem mindenki bírja!Ezt valahogy meg kell vele beszélni. Vagy ha úgyis ott vagy egész nap, ha felajánlod hogy te külön készítessz egy kis adag olyan kaját amit te ennél, és másnak is jutha ha akar enni, lehet még örülne is neki.
2013. ápr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!