Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam le a cigiről?...

Hogy szoktassam le a cigiről? Büdös tőle a szája, a hányinger elkap ha megérzem rajta. Kismama vagyok, és már ultimátumot adtam neki, hogy ha nem hagyja abba nem íratom a nevére a babát.

Figyelt kérdés
Én is dohányoztam,simán letettem,párom 27éves,nem hiszem el,hogy nincs annyi esze,hogy letegye.A kocsiban is dohányzik ha nem vagyok ott,pedig nem olcsó autó.Így ültessem be a gyerekeket,a büdösbe?Már azon is gondolkozom,hogy itthagyom annyira zavar,hogy dohányzik.Ígérni tud,már 2éve..
2013. ápr. 4. 08:22
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim válasza:
Az én párom is dohányzik, én megkértem hogy ne szívja a kocsiba, ha hosszabb útra megyünk akkor is félre áll és kiszáll, a kocsitól messze szívja, vagy kibírja az út végéig. Erkélyen dohányzik, amíg nem volt erkélyünk kihajolt az ablakon a másik szobába, vagy becsukta az ajtót.
2013. ápr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:

#42, mindig is öntörvényű ember voltam, és ha egyszer 10 évesen is személyes sértésnek vettem, ha valaki úgymond "terelgetni" akart, nem valószínű, hogy ez így 50 fele változna:)

Kontra viszont nagyon széles határok közt elfogadom másokban is az öntörvényűséget 0-119 éves korig:)

2013. ápr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
#43, ez egy teljesen normális hozzáállás, kölcsönösen elfogadható kompromisszum...
2013. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
33%
jobb egy dohányos férj, mint egy gyerekkel zsaroló anya. "Anya"... nem illik rád ez a szó.
2013. ápr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 Ez a nevem! ***** válasza:
67%

Persze ha valaki megmondja az igazat egy dohányosnak,akinek olyan a hozzá állása,az nem tetszik neki!

Velem sem ért mindenki egyet,ha a hölgy pártját akarom fogni,tudom én ezt,de hidegen hagy a sok rosszindulatú ember véleménye.

Aki nem tud emberi módon választ adni más ember társainak,az inkább tartsa meg magának a véleményét!

Tisztelet a kivételnek,mert látom olyan is van szerencsére.

2013. ápr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudom,én is próbáltam anno leszoktatni ,nem ment.Elfogadtam.

Sajnos ,ettől vannak nagyobb hibák is az életben,pl. az ivás, megcsalás, verés.

Tudom, nem vigasztal.De lehet, ha nem cigizne ideges, durva lenne.Kérd meg, legalább csökkentse,és ha elszív egy cigit, öblítse ki a száját, vagy rágózzon.

2013. ápr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
#45 - "Persze ha valaki megmondja az igazat egy dohányosnak,akinek olyan a hozzá állása,az nem tetszik neki!" - miféle "igazat mondásra" gondolsz?
2013. ápr. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
23%
Miért jobban örülnél neki ha kocsmázna vagy verne?
2013. ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

tuti nem ezzel a pörgéssel fogod leszoktatni. ez csak idegesíti őt, de nem vezet célra.

na meg ez a zsarolás. ne haragudj, de röhejes vagy. nem ilyennel kell rávenni a leszokásra.


először inkább csak kevesebbet kellene szívnia, illetve nem bolti cigit, hanem töltöttet, mert az olcsóbb, és meg kell csinálni, ha dohányozni akar, tehát nem csak előkapja a dobozból.


ha a helyedben lennék, akkor arra kérném, h ne bagózzon a kocsiban, és csak akkor szívja, ha amikor 2 különböző irányítószám alatt tartózkodunk :) Bp-en ezt kicsit könnyebb megoldani mint Sopronban pl., de azért nem lehetetlen. :)


én is dohányzom, igaz nő vagyok, és a párom nem cigizik, de mielőtt csókolózunk, megtisztelem annyival, h beveszek egy rágót, vagy fogat mosok.

2013. ápr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:
Örömmel tudatom,hogy pár napja nem vett cigit,a munkatársaival biztosan dohányzik de az nem zavar.És amiért hajlandó letenni(vagy megpróbálni),a cigit kapott a drágám egy gyorsasági motort.Biztos azért mert nem szeretem,és nem tudom neki megköszönni,hogy megpróbálja letenni a cigit.:-S Kedves akárhányadik,igenis anya vagyok,a párom sokszor megköszöni,hogy ilyen jó anyukája vagyok a gyerekének.:-)
2013. ápr. 8. 10:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!