Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnál ultimátumot ha nem...

Adnál ultimátumot ha nem biztos, hogy téged választ? Ha igen mennyi idő után?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok ezzel a férfival. Szerelmes vagyok belé, bármit megtennék érte imádom őt.Legfontosabb tudnivalók róla: idősebb nálam, élsportoló majd híres edző volt és most saját vállalkozása van a feleségével,mindig nagyon beképzelt volt mindennap más nője volt. Több feelsége volt senkihez nem volt hűséges kivéve engem. Amióta együtt vagyunk teljesen megváltozott. Mindig velem akar lenni, nagyon kedves más nőre rá se néz. A barátai szerint is teljesen megváltoztattam őt. ők is kedvelnek engem.tegnap az egyik barátja meg is kérdezet tőle, hogy miért nem válik már el? Ez a barátja már elvált egy másik nőért ( heti 5 napot nálam lakik). A felesége tud rólam csak nem hajlandó elválni. A felesége szegény volt most vinni akarja szinte az egész vagyont vagy nem válik. Csak a pénz érdekli anno is ezért ment hozzá. Nem bántom őt csak ez az igazság. A barátom meg nem akarja adni a házait stb ezért nem válik. Nem szeretné 45 év felett mindent a nulláról kezdeni.Szeretném ha hivatalosan is lennék valaki! Aki nem ismeri a helyzetetet annak csak egy k...a szerető vagyok. Nem bírom már ezt belefáradtam, a baráétai is nekem adnak igazat. belehalok ha nem engem választ de ebbe is! Nem szeret igazán?
2011. jan. 12. 23:39
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
54%

"senkihez nem volt hűséges, kivéve engem"


Egy nős férfi hűséges hozzád?? Gratulálok, kapcarongy... ;DD

2011. jan. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Nem kértem minősítést!!! A feelsége tud rólam. A FELESÉGÉNEK IS VAN MÁS FÉRFIVAL KAPCSOLATA CSAK NEM AKAR ELVÁLNI.
2011. jan. 12. 23:55
 3/47 anonim ***** válasza:
93%
Én nem minősítem a helyzetet, mert nem lehet belelátni. De egyáltalán a barátod megkérdezett már egy ügyvédet? Ugyanis az hogy a feleség mindent vinni akar, azért ez jogilag nem teljesen így működik, mondhatnám ilyen nincs. Ami pedig közös szerzés arra viszont jogosan igényt tarthat, mármint a felére, ez is világos. Úgyhogy én ezt a nem akar válni, mert akkor osztozkodni kellene, hát úgy értelmezném a pénz meg a vagyon fontosabb neki, mint én vagyok...
2011. jan. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
71%
Deeeeeeeee, igazán szeret! XD
2011. jan. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Én is szoktam mondani neki, hogy a pénz fontosabb neki. De ettől eltekintve érzem hogy ő is nagyon Nem szeretnék másik embert keresni mert anagyon szeretem őt mindig nagyon jó amikor együtt vagyunk. Minden vagyon közös mert nem volt házassági szerződés. A felesége a vállalat igazgatója, 1 éve felvett 20 millió hitelt az egyik házukra is.
2011. jan. 13. 00:04
 6/47 anonim ***** válasza:
71%
Végül is minden rossztól eltekintve minden kapcsolat jó. Nem? Mit akarsz egy nős hapsitól? Biztonságot? Vicc.
2011. jan. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
85%

most nem akarok sz*mét lenni, de el tudnád tartani a pasast?

mert ha nem akkor hagyd..a felesége úgy sem érdekli, most az miért éri meg hogy az a nő aki érdekből anno hozzáment (bár gondolom a pasinak is érdeke volt és most nem tud kimászni) vigye az ösze vagyont ami kettőtöké lehetne...gondolom úgyis rád költi, nem a nejére..az csak egy papír..komolyan azért nem éri meg 0-ról kezdeni, sem neked sem neki

gondolj csak bele, menyit gürizhetnél..mert nyilván dolgoztok mindketten, de te is többet hogy megéljetek, és mosogatni meg emelettt ő bizt nem fog..szal neked is duplaanyi lesz a dolgod..

így meg tudod hogy szeret..max ha gyereketek lesz akor lehet gond a névadásnál..de ha a feleséget zavarja hogy a nevéreveszi, kénytelen lesz majd válni..

2011. jan. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Az én szüleim is elváltak most külün külön mással boldogok és nincs semmi gond. Ha elválna miért ne lehetne boldog velem? Nem hazudik nekem és a feleségét se veri át.
2011. jan. 13. 00:10
 9/47 A kérdező kommentje:
00:07 nek köszönöm. Nem tudnám eltartani, végülis igazad van nem fontos a papír. Csak próbáld meg néhány hülye embernek elmagyarázni hogy nem egy k...a szerető vagyok hanme a párja. Mindig engem minősítenek.
2011. jan. 13. 00:13
 10/47 anonim ***** válasza:
92%
Soha nem volt senkihez hűséges, te is úgy vagy vele, hogy még nős, de TÉGED, ó igen, téged nagyon szeret, MEGVÁLTOZOTT, hát persze, egész életében egy qrvapecér volt, de most hogy téged megismert, minden másképp lesz ...Uram atyám, ezt a naivitást, hol élsz te, valami amcsi romantikus filmben? Néha szégyenlem a nememet...
2011. jan. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!