Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ultimátumot adnátok a párotokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ultimátumot adnátok a párotoknak, ha felszedne 15 kg-t?

Figyelt kérdés
Illetve hogyan reagálnátok le, ha azt mondaná párotok, hogy ha nem állsz neki fogyókúrának, akkor itt a vége. Egyik barátnőm vőlegénye ezt tette. Igaz, hogy mikor összejöttek barátnőm vékonyabb volt, de számomra ez a hozzáállás elfogadhatatlan. Mármint inkább vezesse rá a barátnőjét, ha így is gondolja, és segítsen neki. Ehelyett ő eszik ugyanúgy mindenféle gyorskaját, édességet a menyasszonya közelében. Igyekszem támaszt nyújtani neki, erőt adni, ha már a barátja nem teszi meg.
2010. szept. 21. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

15 kg nem egyik napról a másikra rakódik rá egy emberre. Ok nélkül is ritka. Valóban elég hülye hozzáállás a vőlegény részéről, lehetett volna modorosabb.

Ha azt látnám, hogy a párom elkezd szélesedni, pocakosodni, megbeszélném vele, hogy miért, neki ez így jó-e, nem akar-e változtatni, stb...

2010. szept. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Az nem jutna eszébe, hogy ezt meg lehetne normálisan beszélni és segíteni egymásnak?...
2010. szept. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ez a pasi nem is szereti a barátnőded!elképesztő...

ha szereti akkor -+kg ide oda szereti

2010. szept. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem adnék ultimátumot.

Ha pedig a vőlegénye nem tudja elfogadni, akkor jobb lesz a barátnődnek valakivel, akinek így a jó.

2010. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
hát ebben mind2 hibás pl minedki a pasikat szidja de könyrgöm attol h valakit felszedtünk meg is kell tartani neki ugy tetszettünk meg nem pedig egy tonnásan bocs a durva kifejezésért szimbolikusan éretem...viszont akkor is parasztság hiszen szereti és nem a külseje miatt ha iszont vissza akarja kapni a régi párját segitsen neki és mégeyg tévesze nem attol lehet fogyni h koplalunk mint állat mozogni kel istenem de lusta manapság midnenki :P
2010. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én emiatt nem dobnék ki senkit. Ha szeretek valakit nem csak a külseje miatt szeretem. Segítenék neki lefogyni inkább! Szerintem a barátnőd inkább örülhetne hogy megszabadult egy ilyen patkánytól,talál majd jobbat:)
2010. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
A második 18:54-esnek igaza van.
2010. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel örülnék egy ilyen ultimátumnak, hiszen rávenném magam a dologra, néhány kilót úgyis le kéne adnom. De a barátnőm nem merne ilyet mondani >:)


A legkorrektebb az, ha valaki ilyet kér a másiktól, akkor együtt mozog/edz a célszeméllyel, és nem kajál előtte, stb.

2010. szept. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Eddig tényleg lusta volt, de az ultimátum hatására elkezdett velem futni, igaz még csak heti háromszor jön, de szerintem kezdetben ez is elég. Ettől függetlenül, akkor is támogatni kellene, nem mellette enni mindenfélét. Ráadásul a srác sem egy kisportolt, nem mondom, hogy kövér, de ő sem tesz semmit a testéért. Ezért sem tetszik, hogy ő elvárja, de hát én nem szedhetem szét őket. Barátnőm szereti, így inkább abban támogatom, hogy elérje a célját.
2010. szept. 21. 18:59
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva, ha valakit szeretsz, azt úgy szereted ahogyan van, és nem akarod megváltoztatni. A srác nem szereti a lányt, hiszen még tekintettel sincs rá.
2010. szept. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!