Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ultimátumot adnátok a párotokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ultimátumot adnátok a párotoknak, ha felszedne 15 kg-t?

Figyelt kérdés
Illetve hogyan reagálnátok le, ha azt mondaná párotok, hogy ha nem állsz neki fogyókúrának, akkor itt a vége. Egyik barátnőm vőlegénye ezt tette. Igaz, hogy mikor összejöttek barátnőm vékonyabb volt, de számomra ez a hozzáállás elfogadhatatlan. Mármint inkább vezesse rá a barátnőjét, ha így is gondolja, és segítsen neki. Ehelyett ő eszik ugyanúgy mindenféle gyorskaját, édességet a menyasszonya közelében. Igyekszem támaszt nyújtani neki, erőt adni, ha már a barátja nem teszi meg.
2010. szept. 21. 18:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha tiszteled a párodat, akkor nem hőbörögsz a súlya miatt, ha hízik, ha fogy, nem számít. A barátnőd önbizalmát nem taposod szántszándékkal, milyen bunkó szokás így ráförmedni, a csaj ne számítson sokra ettől a sráctól, hiába lesz szupervékony, úgy látszik csak szexre kell a pasijának.
2010. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Holdtündér ***** válasza:
100%

Ez bunkóság.

Én is felszedtem pár kilót mióta együtt vagyunk, de soha nem mondana ilyet.

Volt hogy rákérdeztem, de azt mondta ha én szeretnék fogyni, fogyjak, miatta nem kell.

Orrba is gyűrtem volna ha ultimátumot ad.

Barátnőd meg nehogy már megalázkodjon és le is fogyjon neki!

2010. szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!