Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnál ultimátumot ha nem...

Adnál ultimátumot ha nem biztos, hogy téged választ? Ha igen mennyi idő után?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok ezzel a férfival. Szerelmes vagyok belé, bármit megtennék érte imádom őt.Legfontosabb tudnivalók róla: idősebb nálam, élsportoló majd híres edző volt és most saját vállalkozása van a feleségével,mindig nagyon beképzelt volt mindennap más nője volt. Több feelsége volt senkihez nem volt hűséges kivéve engem. Amióta együtt vagyunk teljesen megváltozott. Mindig velem akar lenni, nagyon kedves más nőre rá se néz. A barátai szerint is teljesen megváltoztattam őt. ők is kedvelnek engem.tegnap az egyik barátja meg is kérdezet tőle, hogy miért nem válik már el? Ez a barátja már elvált egy másik nőért ( heti 5 napot nálam lakik). A felesége tud rólam csak nem hajlandó elválni. A felesége szegény volt most vinni akarja szinte az egész vagyont vagy nem válik. Csak a pénz érdekli anno is ezért ment hozzá. Nem bántom őt csak ez az igazság. A barátom meg nem akarja adni a házait stb ezért nem válik. Nem szeretné 45 év felett mindent a nulláról kezdeni.Szeretném ha hivatalosan is lennék valaki! Aki nem ismeri a helyzetetet annak csak egy k...a szerető vagyok. Nem bírom már ezt belefáradtam, a baráétai is nekem adnak igazat. belehalok ha nem engem választ de ebbe is! Nem szeret igazán?
2011. jan. 12. 23:39
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp adj ultimátumot neki.Elhiszem h félti a vagyonát meg minden de ha még 8 évig vár akkor is viszi a felét az asszony,ha jogosult rá.Ne hagyd h megmagyarázza h miért nem válik el.Amúgy ha tetszik ha nem jár a feleségnek is valami bármennyit is vitt a kapcsolatba mivel nem kötöttek ezek szerint szerződést anno.Tényleg avval h kiálsz már magadért,majd rájössz h szeret-e igazán.Van egy rokonom akinek a pasija nem "tudott" elválni a mai napig (10éve basszus).Na ez az amit nem szabad hagyni.Rokonom is már eljutott odáig(elég sokára) hogy betelt a pohár és szerintem már nem tart soká a dolog.Mindent meglehet magyarázni,de ne hagyd magad becsapni,ha kell kérdezz meg egy ügyvédet akár a neten ha van ilyen fórum,mond el h mi a helyzet és szerinte mi jár a feleségnek.A pasik haverjának meg nem kell mindig hinni,a legnagyobb cinkosok és bármennyire is jópofiznak meg azt mutatják h bírnak lehet ha már nem lesztek együtt alig akarnak majd megismerni az utcán.

Úgy gondolom h te még fiatal vagy,szerintem ha nem változtat a pasi akkor hagyd a francba bármennyire is szar,mert akkor tényleg csak a szerető maradsz mindenki szemében hiába bizonygatod az ellenkezősét.Sok sikert!

2011. jan. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek nagyon igaza van!!!


Téged ez a felállás megaláz, de gondolj bele: a válás 10 év múlva se lesz könnyebb, ha ez az indoka, akkor nyugodj bele, hogy soha nem fog elválni a feleségétől, és te örökké csak a szeretője lehetsz.

Ne haragudj, de az nevetséges, hogy hozzád hűséges.... az örök másodikhoz.


A válás után nem sokat változna az élete, ugyanúgy nálad lakna, mint most, ugyanúgy dolgozna, mint most, hozzád járna haza, mint most, ugyanúgy osztozna a feleségével a vagyonon, ahogy most is... mi változna az ő életében, ha elválik?

Elárulom: nem lenne ott a felesége. Ő ezt nem akarja! Soha nem fog elválni.

2011. jan. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%

Valahol megérteném a fickót, ha mondjuk a válás olyan anyagi helyzetbe sodorná hogy a létminimumot nem tudná biztosítani magának. DE jmint írtad egy marha jól fizetett állással rendelkező, kőgazdag fickóról van szó, több ingatlannal, stb. Még a vagyonának a fele is JÓVAL a létminimum felett van, mondhatni a luxus kategóriájába tartozik. Tudod picilány, nagyon sokan élnek ám 1-2 szobás garzonba is!!!

Tehát az hogy a vagyon miatt nem válik NEVETTSÉGES, és csak egy hülye kifogás, te meg a rózsaszín ködtől nem látsz az orrodnál tovább, és szépen be is kajálsz ilyen sz*r dumákat! Gondolkodj már ember: akkor ezek szerint ennek a fickónak fontosabb hogy megmaradjon a 10. háza is, meg hogy pl 30 millió helyett mind a 60at megkapja, mint TE???

Talán most, hogy HÁZASOK az asszonynak nincs joga rendelkezni a vagyonnal? Dehogynem! Sőt, mint már előttem írták: minden egyes fillérnek a fele, amit a "párod" (hahaha..khm)jelenleg megkeres, az asszony zsebébe vándorol! Bizonyám! Tehát ha vennétek egy kocsit /lakást BÁRMIT, akkor annak a fele hivatalosan a feleséget illetné.

Igenis NAÍV vagy anyukám, és buta mint a föld. Nincs mit ezen szépíteni. Hülyére vagy véve.

2011. jan. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Én egy hetet adtam a pasimnak és utána úgy ki*asztam, hogy csak nézett, mint egy idióta.2évig hitegetett(nem volt nős, "csak" egy barátnő).Azóta eltelt egy pár év és még mindig együtt vannak, pedig állandóan azt hallgattam, hogy nem szereti, csak addig várjak amíg a közösen felvett hitelt lerendezik:))
2011. jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Ne várj rá..

Ugyanebben a helyzetben vagyok, és most próbálok kimászni ebből a kapcsolatból. 9 hónapig azzal magyarázkodott, hogy a gyerekek miatt nem válik el, mert a gyerekeknek család kell... (Asszonyka 2003 óta folyamatosan csalja, férfigatyákat talál a saját hálószobájukban, meg ilyenek.. de ugye a gyerekek miatt maradni kell..) Persze majd 5 év múlva, ha felnőnek, kezdhetünk közös életet... Kb fél éve különköltözött, mert már nem bírtam tovább.. Dobni akartam.. Lépett... De a különköltözéssel semmi nem oldódott meg, mert a felség az feleség maradt, a családi programok azok családi programok maradtak... Válásról szó sincs... Velem 0 közös jövőterve van. Hogy lehettem ekkora barom... Csak hát mikor szerelmes az ember, mint az állat, mindent elhisz...

2011. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Keress egy facér pasit és nem lesznek ilyen problémáid. Nem is értem a nők miért kezdenek nős pasikkal....
2011. jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

12.46

hát a pénz nagy úr... x)

2011. jan. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!