Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnál ultimátumot ha nem...

Adnál ultimátumot ha nem biztos, hogy téged választ? Ha igen mennyi idő után?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok ezzel a férfival. Szerelmes vagyok belé, bármit megtennék érte imádom őt.Legfontosabb tudnivalók róla: idősebb nálam, élsportoló majd híres edző volt és most saját vállalkozása van a feleségével,mindig nagyon beképzelt volt mindennap más nője volt. Több feelsége volt senkihez nem volt hűséges kivéve engem. Amióta együtt vagyunk teljesen megváltozott. Mindig velem akar lenni, nagyon kedves más nőre rá se néz. A barátai szerint is teljesen megváltoztattam őt. ők is kedvelnek engem.tegnap az egyik barátja meg is kérdezet tőle, hogy miért nem válik már el? Ez a barátja már elvált egy másik nőért ( heti 5 napot nálam lakik). A felesége tud rólam csak nem hajlandó elválni. A felesége szegény volt most vinni akarja szinte az egész vagyont vagy nem válik. Csak a pénz érdekli anno is ezért ment hozzá. Nem bántom őt csak ez az igazság. A barátom meg nem akarja adni a házait stb ezért nem válik. Nem szeretné 45 év felett mindent a nulláról kezdeni.Szeretném ha hivatalosan is lennék valaki! Aki nem ismeri a helyzetetet annak csak egy k...a szerető vagyok. Nem bírom már ezt belefáradtam, a baráétai is nekem adnak igazat. belehalok ha nem engem választ de ebbe is! Nem szeret igazán?
2011. jan. 12. 23:39
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha azt hiszed hogy a barátai feldobnák neked ha nőzne még mindig, marhára tévedsz...
2011. jan. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
Több felesége is volt és még maradt vagyona a legutolsónak? Ezt is csak megoldja már. Te lehetsz a 16.!
2011. jan. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló ! Egyáltalán nem vagyok naiv! Egész nap együtt vagyunk segítek neki a munkába, együtt főzünk tv-t nézünk alszunk stb. Elmegyek a foci meccseire stb. Inkább azért szégyeld magad hogy ilyen "hasznos2 választ adsz és úgy ítélkezel hogy nem is ismersz minket. Amiket leírtam azt meg nem veszed figyelembe.
2011. jan. 13. 00:23
 14/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párodnak már több felesége volt, akkor pontosan tudja, hogy olyan nincs, hogy nem válik. Ha egyik fél válni akar, akkor elválasztják őket. Meg azt is pontosan tudja, olyan sincs, hogy az egyik mindent visz. Nem hiszem el, hogy Te ezt beveszed.
2011. jan. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Az ügyvédhez is együtt mentünk nem ver át enegem . De azt hiszem fölösleges magyarázkodnom mert csak értelmetlen rosszindulatú válaszokat kapok. Nem a 16. felesége leszek. Az egyik felesége sajnos betegségbe meghalt. azt hiszem ilyen embereknek fölösleges bármit is írnom.
2011. jan. 13. 00:28
 16/47 anonim ***** válasza:
100%
nem, egy ilyen embernek felesleges bármit írni... :D
2011. jan. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
93%
Légyszives tedd meg, hogy elolvasod a kérdéseidet, amiket kiírtál. Kérdeztél, válaszoltunk, és most mérges vagy, hogy nem akarunk meggyőzni arról, hogy igen, szeret, meg holnap elválik érted. Hát...
2011. jan. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%

Heti 5 napot nálad lakik. A másik kettőn hol?

Szexel még a feleségével is?

2011. jan. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Neked felesleges válaszolni ha semmi építő jellegű, hasznos dolgot nem tudsz írni. Remélem többször nem írsz ide!
2011. jan. 13. 00:39
 20/47 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak azt mutatja, hogy már ő sem hiszi el, hogy te lennél az utolsó felesége...
2011. jan. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!