Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ultimátumot kaptam. Megérdemel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ultimátumot kaptam. Megérdemeltem ezt? Hogyan változtassak rajta nagyon sürgősen?

Figyelt kérdés
A barátommal majdnem 10 hónapja vagyunk együtt, de 2 hete fura a kapcsolatunkhoz és a hozzám való állása6viszonya. Ma este ultimátumot kaptam tőle: vagy 2 hónap (azaz 2 hét) alatt találok munkát, vagy szakít velem. Tény hogy kicsit lusta vagyok, de a mostani időben nem csinálok mást mint bejárom a listámon szereplő összes boltot, maszekot és leadom az önéletrajzomat. Megkerestem ez ügyben szinte az összes erőműves ismerősömet is, és szóltam nekik, hogy adják oda a megfelelő személyeknek. Az a baj, hogy a barátomat ez nem érdekli, mert azt hiszi, csak a szám jár és nem csinálok semmit. Ez nekem nagyon rosszul esik. Azt mondta nem érdekli, hogy csinálom, csak csináljam!!!!
2010. jan. 18. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2010. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lustaságodból indul ki, és régóta húzódik ez a dolog, akkor lehet valamilyen szinten igaza van, viszont kicsit túlzásba viszi. Próbáld megbeszélni vele, mond el neki, hogy te próbálsz mindent megtenni az ügy érdekében, ha elhagy ez akkor sem lesz másként, de egyszerűen annál többet nem tehetsz mint hogy keresel és vársz a visszajelzésekre. Valamilyen szinten érthető, hogy nem szeretné egy lusta lánnyal leélni az életét, aki eltartatja majd magát, viszont ha nem érti meg hogy ez a mai világban sajnos nem ilyen egyszerű, akkor nem szeret igazán, és talán jobb is ha vége.
2010. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kérd meg h üljetek le közösen a net elé, és keressetek együtt munkát neked. majd akkor meglátja, h sokaknak egyszerűen képtelenség most állást találni.
2010. jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én megértelek, nagyon nehéz mostanában munkát találni.
2010. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is megértelek - de itt megoldást kell keresni, hiába nehéz a helyzet.

Ha pl. vízbe esel, és senki nem ment ki, akkor úsznod kell. Akkor is, ha a part 10 méterre van, és akkor is, ha 10 km-re. Hiába mondod azt, hogy jaj de nehéz - attól még nem leszel közelebb a parthoz.


Az világosan látszik, hogy amit most csinálsz, KEVÉS! Ő is látja, ezért adott ultimátumot!

Szerintem ülj le vel, és pontosan beszéljétek meg, hogy mit kellene tenni, amit idáig még nem tettél meg. TE is adjál ötleteket, és kérdezd őt is.


Az én tanácsom: menjél el egy munkaügyi központba és kérj lehetőséget álláskeresési tanfolyamra (ezek néhány naposak). Menj el, figyelj ott nagyon jól, legyél aktív közben - utána pedig eszerint keress!

2010. jan. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én 24 vagyok, ő 30, neki fix állása van. Boltvezető tanfolyamra járok amiből már csak 2 hónap van vissza, meg 50e-s hátralékom.
2010. jan. 19. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!