Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam le a cigiről?...

Hogy szoktassam le a cigiről? Büdös tőle a szája, a hányinger elkap ha megérzem rajta. Kismama vagyok, és már ultimátumot adtam neki, hogy ha nem hagyja abba nem íratom a nevére a babát.

Figyelt kérdés
Én is dohányoztam,simán letettem,párom 27éves,nem hiszem el,hogy nincs annyi esze,hogy letegye.A kocsiban is dohányzik ha nem vagyok ott,pedig nem olcsó autó.Így ültessem be a gyerekeket,a büdösbe?Már azon is gondolkozom,hogy itthagyom annyira zavar,hogy dohányzik.Ígérni tud,már 2éve..
2013. ápr. 4. 08:22
1 2 3 4 5 6
 31/53 Ez a nevem! ***** válasza:
41%

Tisztelt hozzászólók!

Tanácsot adni normálisan senki sem tud önök közül,de kritizálni másokat,azt nagyon is!

Mi közötök hozzá,hogy ez a hölgy mikor és mit vállalt a férjének!!??Miért kell mások magánéletébe belekritizálni!!??

Ez egy undorító dolog!!!

Miért baj az,ha valaki szeretne egészségesebben élni és szeretne érte tenni?Miért!!??

Miért kell a hölgyet ezért kritizálni!?

Szálljon már mindenki magába!!!

A hölgy tanácsokat kért,mert megoldást szeretne találni.Miért kell folyton belerúgni!!!???

Meglátszik milyen mentalitású emberek vannak itt.

Egyszerűen nem hiszem el hogy ennyi rosszindulatú ember van itt.Na így kérjen segítséget tőletek más!!!

2013. ápr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem ebben a kapcsolatban komoly gondok vannak,ha te a leszokástól teszed függővé,hogy a gyereketek az apja nevét kapja.. ez beteges ,pedig én nem dohányzom.


És alkalmazkodni nem tudtok egymáshoz ? pl kocsiban,lakásban nincs cigizés. Vagy szívjon kevesebbet. Vagy tekerje a cigit,úgy olcsóbb,sokan csinálják..


Te meg cserébe abbahagyod a hisztizést . Nem tudom mit vártál,hogy mindenki megváltozik körülötted,azért mert szülsz egy gyereket ?? én amikor terhes voltam nem hittem azt,hogy körülöttem forog a világ. Neked sem kéne ,ez nem is a dohányzásról szól,hanem arról ,hogy egyáltalán nem írsz úgy a párodról mintha tisztelnéd vagy szeretnéd ,akár a rossz szokásaival együtt .. az ilyen nők mint te csak a tenyészbikákat keresik általában, nem társat.

2013. ápr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
49%
Csak azért vagy ilyen mert zavar hogy neked le kellet szoknod neki meg nem. Az én férjem is cigizik én nem mert szintén kismama vagyok, de nem is piszkálom azzal hogy szokjon le. Annyi hogy előttem nem szívja kint az udvaron dohányzik. Fogd vissza a hormonjaidat és ne akard megszabni mit tegyen, az nem lenne jó ha most unná meg és szépen lelépne a hisztid elől.
2013. ápr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
100%

Én valahol megértelek. Tőlem nyugodtan dohányozhat, aki akar, de ne velem egy légtérben tegye.

Engem is rettenetesen zavar, iszonyú büdösnek érzem, alig kapok levegőt. Aki dohányzik, ezt nem veszi észre, nem is érzi.

Volt olyan kapcsolatom, illetve csak kezdődő kapcsolatom, ahol a férfi dohányzott, de én egyszerűen képtelen voltam jó szívvel hozzá bújni, semmi más nem érzett rajta, csak a bagószag.

És hát igen, az anyagiak. Tőlem kért egy ezrest, hogy vissza tudjon utazni a saját városába, mivel több cigit szívott, mint ahogy gondolta és nem maradt menetjegyre pénz. Kiábrándító volt.

2013. ápr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:
Nekem nem KELLETT leszoknom,én tettem le évekkel ezelőtt.Csak az udvaron dohányzik és a kocsiban ha nem vagyok ott.De ő rajta érzem,hogy dohányzik.Én csupán annyit szeretnék,hogy tegye le.
2013. ápr. 4. 13:21
 36/53 Bence_ ***** válasza:
65%

Valamilyen fondorlatos módon érd el, hogy fontos legyen magának. Ha ez megvan akkor lesz annyira "önző" , hogy nem szennyezi már magát.

Dohányzással valamit pótol. Ha megvan mit akkor már tudsz lépni. Ki tudod váltani.

2013. ápr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 Bence_ ***** válasza:
100%

Abban igazad van, hogy fejben dől el.

De az ő fejében kell eldőlnie nem a tiédben!:)

2013. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
66%
"A mai 40-50 évesek úgy nőttek fel, hogy körülöttük mindenki dohányzott. Otthon és a munkahelyeken is, A terhes nők többsége is dohányzott. Még is egészségesebbek, mint a mostani fiatalok! Csak egy hiszti ez a nagy dohányzás ellenesség!"......Ja, a tüdőrák is biztos magától alakul ki....Sokan úgy csinálnak itt, mintha a kérdező rosszat akarna a férjének. Ez neki is jó lenne, sőt! Neki lenne a legjobb, ha leszokna, kár hogy ezt nem fogja fel ésszel!
2013. ápr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
51%

"Azzal hogy azt mondtam nem iratom a nevére,meg akartam ilyeszteni,hátha..!" - Kérdező, azt kell mondjam, hogy piszok mázlid van, ha ezek után még szóba áll veled, szerintem az ember megzsarolása egy párkapcsolatban a legkomolyabb szakító okok egyike, és kevés visszataszítóbb dolgot ismerek, mint amikor az ember párja szereptévesztésbe kerül, és nevelgetni akarja, úgymond természetesen "csak az ő érdekében"...


Mivel én is egy dohányos férfi vagyok, meg kell, hogy mondjam, nálam esélyed sem lenne, minden egyes szavad és tetted pont ellenkező hatást érné el.

(nem ideértve természetesen az egészségügyileg indokolt, normális kívánságokat, mondjuk, hogy ne veled egy zárt légtérbe dohányozzak... az ugyanis természetes, pláne ilyen szituban.)


Ja, és az idézett mondatot meg konkrétan harsányan kiröhögném, egy gyerekben nem a vezetékneve a lényeg, az ezredleges... ennyi erővel azzal is fenyegethetnél, hogy hupililára fested a hálószoba falait...

2013. ápr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:

Sok férfinak összezsugorodik a töke, ha a felesége vagy a gyerekei nincsenek a nevén.


Egyébként ez a "direkt az ellenkezőjét csinálom" tudatos dacolás, vagy csak észrevetted magadon, hogy ezt csinálod?

2013. ápr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!