Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam le a cigiről?...

Hogy szoktassam le a cigiről? Büdös tőle a szája, a hányinger elkap ha megérzem rajta. Kismama vagyok, és már ultimátumot adtam neki, hogy ha nem hagyja abba nem íratom a nevére a babát.

Figyelt kérdés
Én is dohányoztam,simán letettem,párom 27éves,nem hiszem el,hogy nincs annyi esze,hogy letegye.A kocsiban is dohányzik ha nem vagyok ott,pedig nem olcsó autó.Így ültessem be a gyerekeket,a büdösbe?Már azon is gondolkozom,hogy itthagyom annyira zavar,hogy dohányzik.Ígérni tud,már 2éve..
2013. ápr. 4. 08:22
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
84%

Ő a férjed? A gyereked apja?

Elég könnyedén beszélsz az "ultimátumról"...

2013. ápr. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
77%

Te egy hős vagy.


A gyerek neve meg nem dohányzásfüggő. A dohányzás pedig nem ész kérdése, hanem függőség, ami mindenkinél más.

Ha ennyire nem bírod, miért szülsz neki gyereket?

2013. ápr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
69%
Mindenki máshogy reagál a függőségre. De ha te már ennyiért kidobnád, akkor mi lesz veletek, ha nagyobb anyagi, vagy bármilyen válságba kerültök? Én a helyedben átgondolnám ezt a család témát...
2013. ápr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Ez a legnagyobb problémánk hála az égnek.Eddig elviseltem,de mint írtam kismama vagyok,és gyomorforgató amikor bagós szájszaggal jön hozzám.Köszi a tanácsot,sokat segítettetek.
2013. ápr. 4. 08:41
 5/53 anonim ***** válasza:
75%
Én sem értem, ha ennyire zavar már két éve, akkor miért vállaltál vele gyereket? Különben alapvetően nem lehet jó a kapcsolatotok, ha te ennyire szeretnéd, hogy leszokjon és ő nem teszi meg érted. Én, ha tudom hogy a páromnak valami ennyire fontos és még a kérés is ésszerű-hiszen az ő javát is szolgálná, ha leszokna- akkor bizony megtenném érte!
2013. ápr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
78%

Már 2 éve ígér, tehát már akkor cigizett, amikor terhes lettél tőle. De lehet már akkor is, amikor összejöttetek. Elhiszem, hogy zavaró, de ha szakítóok, akkor minek jöttél össze egy dohányossal? Miért fűzöd vele szorosabbra a viszonyt?

Nem iratod a nevére?? Ilyennel fenyíteni elég aljas dolog. Gondold át! Nem akar Ő rosszat, függ, nem direkt csinálja, hogy bosszantson.


24N

2013. ápr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
54%

Gondolom, amikor összejöttél vele, akkor is bagós volt. Úgy látom, te is. Símán nem teszi le az ember a cigit, ha függő, max. a terhessége rákényszeríti (bár anyóspajtásomra ez sem hatott, mind a négy gyereke beteg is lett).


Nyílván nálad is az az ábra, hogy a gyerek kell, a pasi már nem, és most ürügyet keresel arra, hogy dobd ki és ehhez kellenénk mi, hogy álljunk melléd. :(

2013. ápr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, hogy a kérdésre is válaszoljak: addig nem fogod tudni leszoktatni, amíg ő nem akarja. Ő NEKI kell leszoknia, erőszakkal ezt nem lehet.
2013. ápr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
Ja,már írtam,én is dohányoztam régen,mégis letettem,és a kávét is,szerintem a fejben dől el. Ő pedig igazán megtehetne ennyit a családjáért,főleg,hogy a 3éves gyerekünk is mondja neki,hogy büdös miután cigizik.
2013. ápr. 4. 08:45
 10/53 anonim ***** válasza:
83%

A terhességed előtt is dohányzott, nem? Akkor még nem zavart?

Két okot látok:

A) Le kellett szoknod a dohányzásról a baba miatt, és bosszant hogy a férjednek nem kell letennie / sóvárogsz a cigi után

B) A hormonok miatt hangulatingadozásaid vannak és ezt a férjeden vered le.


A fenyegetőzésed meg egyszerűen nevetséges. Ez nem úgy megy anyukám, hogy felbosszantottak és hopp a gyerekem nem kaphatja meg a törvényes férjem, a saját gyerekem apja nevét.

Irreálisan gondolkozol, le kéne higgadnod.

2013. ápr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!