Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam le a cigiről?...

Hogy szoktassam le a cigiről? Büdös tőle a szája, a hányinger elkap ha megérzem rajta. Kismama vagyok, és már ultimátumot adtam neki, hogy ha nem hagyja abba nem íratom a nevére a babát.

Figyelt kérdés
Én is dohányoztam,simán letettem,párom 27éves,nem hiszem el,hogy nincs annyi esze,hogy letegye.A kocsiban is dohányzik ha nem vagyok ott,pedig nem olcsó autó.Így ültessem be a gyerekeket,a büdösbe?Már azon is gondolkozom,hogy itthagyom annyira zavar,hogy dohányzik.Ígérni tud,már 2éve..
2013. ápr. 4. 08:22
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
46%
Jah, ha ennyire nem megfelelő partner, minek vállaltal vele gyereket?L?
2013. ápr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:
Nem ő nem megfelelő,hanem az,hogy dohányzik,az ígéretek ellenére.
2013. ápr. 4. 09:29
 23/53 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudod leszoktatni sehogy sem. Ha te magad is dohányoztál, akkor tudnod kell, ha valaki NEM AKAR leszokni, akkor annak mondhat bárki bármit. Én is cigizek, tudom, hogy le KÉNE szoknom, le is TUDNÉK szokni, de nem akarok. Apám is dohányzik fiatal kora óta, anyám rohadtul érzékeny a füstre meg a szagokra, UTÁLJA, mégis elviseli. A kocsiban is. Már több, mint 20 éve. Ez ilyen...
2013. ápr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Sajnos a jó megoldást nem tudom, nálunk is csak véletlenül odódott meg a probléma. Nálunk a párom maga vállalta, hogy leteszi a cigit, ha terhes leszek. Nem tette meg és engem is rettentően idegesített a szájszaga. Állandóan hányingerem volt már akkor is ha a közelemben volt. Hiába kérleltem, hiába az ultimátum, nem tette le a cigit. Egyszer mikor együtt voltunk és a pocakom miatt én voltam felül, megcsókolt és olyan szinten elkapott a hányinger, hogy félrefordulni sem volt időm és ott helyben lehánytam. Elég kellemetlen szituáció volt, de már aznap nem gyújtott rá és azóta sem. Azt hiszem ez a sokk kellett neki, hogy komolyan vegyen. :)

2013. ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:
Hát még én is elviselem,csak nehezen.Ő azt mondja le akar szokni,de nem látom rajta,hogy komolyan gondolná.
2013. ápr. 4. 09:41
 26/53 A kérdező kommentje:
:-) kellemetlen lehetett,de jó,hogy ő legalább le tette.
2013. ápr. 4. 09:43
 27/53 anonim ***** válasza:
100%

dohányzom, és nem tudok leszokni, pedig tudom, hogy kellene


tudod a piánál is úgy van, hogy van az alkoholista aki meghal az alkoholért, és van aki ha olyan hangulata van iszik, de soha nem hiányzik neki az ital


te a cigi szempontjából a második voltál, míg ő az első kategória ... tudja, hogy le kellene szokni, bólogat is rá mikor bactatod érte, de nem tudja megtenni

2013. ápr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
58%

Ne most adj ultimátumot!

Korábban kellett volna: amig bagózik, nem lesz gyereketek.


Egyébkét olyan visszataszítóan túllihegik a kismamák, azt, hogy ők terhesek.

2013. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
20%

A mai 40-50 évesek úgy nőttek fel, hogy körülöttük mindenki dohányzott. Otthon és a munkahelyeken is, A terhes nők többsége is dohányzott. Még is egészségesebbek, mint a mostani fiatalok! Csak egy hiszti ez a nagy dohányzás ellenesség!

Ha nem tetszik, hogy dohányzik, akkor miért vagy vele és miért szülsz még egy gyereket?

2013. ápr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
Remélem ha a te lányod lesz terhes a párja ott fog füstölni mellette.És akkor mond,hogy túl liheged kislányom.Régen sem dohányzott mindenki,aki meg terhesen dohányzik meg érdemli.
2013. ápr. 4. 11:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!