Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem miért nem enged...

A feleségem miért nem enged el a barátaimmal?

Figyelt kérdés
Három barátommal felmennénk Pestre, mert az egyiknek kell egy kis segítség (költöztetés,bútorcipelés,egy-két szerelési munka ilyenek). Az egész pár nap lenne, és ha már így összehozna minket ez a dolog, elmennénk sörözgetni meg megnéznénk pár nevezetességet,ezt azt. Rám férne már egy kis kikapcsolódás, kiszakadni a hétköznapokból. A feleségem meg húzza a száját, szerinte nőznénk,leinnánk magunkat és miért kell nekem is velük menni, szóval a szokásos agymenés. Meg jön azzal, hogy gyerekünk van (4 éves) és egy családapának nem illik itthagynia a családját. Hogyan lehetne megértetni vele az egészet, hogy nem hal bele és nem kell féltékenykednie?
2013. márc. 7. 11:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
61%
Szard le, ha nem tetszik neki majd megbékél. Nehogy már otthon üld le a hátralévő életedet. Attól, hogy valaki házas nem kell elzárkózni mindentől. Menj el nyugodtan!
2013. márc. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

"Nem enged"?


És mégis mivel akadályoz meg, most komolyan? Fegyvert tart?


Nem értem ezeket a nőket...Aztán panaszkodnak a befásult kapcsolatról, férjről, gyerekről.


Fogod magad, elméssz, aztán lássuk mi lesz. A válópert ezért csak nem adja be. Ő soha nem jár sehova?

2013. márc. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "A feleségem miért nem enged el..."


Engedélyt kell kérni?

2013. márc. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy tényleg féltékeny. De még az is lehet, hogy kicsit irigykedik, hogy amíg te közös programot szervezel a haverokkal, neki otthon kell ülnie. Lehet, hogy neki is kéne egy pár napos kis kiruccanást terveznie a barátnőkkel, amíg otthon te tartod a frontot, hátha a kikapcsolódás neki is jót tenne.
2013. márc. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha meglátom azt a szót egy párkapcsolatban/házasságban, h "elenged", szabályosan felmegy a pumpa bennem. Szüleink szoktak minket elengedni, amikor gyerekek voltunk, nem a párunk. Én azt vallom, h egyenjogú társai vagyunk egymásnak, hagyjunk egymásnak szabadságot, ne korlátozzuk a másikat.

Ha a feleséged már most ilyeneket képzel, elég súlyos önértékelési problémái lehetnek. Írod, h 4 éves a gyereketek. Sikerült visszafogynia a szülés után? Érezteted vele, h szereted és h csinos?

2013. márc. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
41%

Nekem sem tetszene ha a férjem néhány nap szabit venne ki és elmenne "költözködés" címmel csavarogni a haverokkal. Nem féltékenység van a feleségedben, csak úgy érzi félre teszed őket néhány napra, és ez nem tetszik neki. Persze ha ez kölsönös,mondjuk nyáron ő kapna 3-4 napot, férj és gyere nélkül, akkor kvittek vagytok és semmi gond. Vesd fel neki az ötletet. Habár lehet neki nincs igénye erre. Oldjátok meg kölcsönösen.

A férjem nem vágyis másokkal bulizni, pedig mehetne. Én sem vágyom, de mi ilyenek vagyunk.

2013. márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%

Nő vagyok, feleség, 2 éves a gyermekünk és ezt mondom:


Mi az, hogy nem enged? Fenyegetőzik? Van oka a féltékenykedésre vagy csak a szokásos női hiszti? Ha nincs semmi oka akkor mond meg neki, hogy el mész és ennyi.

Nekem nagyon sok barátomból csinált papucsot az asszony. Nagyon csúnya látvány, megalázzák a férjüket, kérlek ne hagyd magad. Állj ki magadért és mond meg neki, hogy te el akarsz menni, nincs ebbe semmi különleges, értse meg.

2013. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt elmész azt kész.


Másrészt meg nem tudom van-e alapja a hisztire. Láttam én már karón varnyút. Engem is butítottak ilyen sz@r szöveggel, meg is lett az eredménye. "Jajj hát egy kicsit berúgtam, de nem akartalak megcsalni, nem is tudtam mit teszek." Sőt ennél sokkal durvábbakat is tudnék mesélni, csak nem akarok. Persze azért mert más hülye, még nem kell bizalmatlankodni.


Viszont kurv@ra nem ismerlek.

2013. márc. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
A "nem enged" dolgot nem szó szerint kell érteni. Ahogy már írtam, húzza a száját és nem tetszik neki az egész. Már vita is volt belőle, mondjuk nem az a fajta, mikor röpködnek a tányérok, hanem olyan hisztiféleség.
2013. márc. 7. 11:39
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Bocs !! Annak a nőnek van oka félni ilyen esetben akinek nem stimmel a házas élte : Ha megakarod csalni ahoz nem kell Pestre jönni azt otthon is megtehed szokták mondani :

Lehet ,hogy ő is szeretne pár napot a barátnőivel tölteni csak nem meri mondani : Ajáld fel neki ha haza jösz akkor ő is menjen el 1 két napra : Lehet ,hogy igy már másképp fogja látni a dolgot : Ilyen estekben azt nem értem ,hogy ha valaki házas akkor miért ,gondolja ,hogy a másik félnek nem jár pár nap . Azt igértük egymásnak ,hogy jóban rosszban ,és nem azt ,hogy bilincsel összekötve 100 évig :: Én nagyon élvezem ha férjem elmegy 1-2 napra ,egyrészt ilyenkor csak magammal foglalkozok ,másrészt amikor haza jön látom rajta ,hogy jó volt kipihente magát ,és a kapcsolatunknak is jót tesz . Én is elmegyek 2 legjobbbarát nőmel minden évben 3 napra valahova ilyenkor a nagymámák segitenek be ha kell .

36 /nő -12 éve házas

2013. márc. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!